Folia na telefon

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam, kiedyś czytałem o jakieś supermocnej folii na telefon. Wiecie może co to za firma? Pamiętam, że była tak silna jak gorilla glass
 
ja zamówiłem wczoraj na allegro takie po 6zł bez klejowe - aby nie ufajdać wyświetlacza, a z tego co patrzyłem były i po 100 zł ZAGG INVISIBLE SHIELD SAMSUNG GALAXY NOTE FULL BOD (2406600790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z dożywotnią gwarancją, mi wystarczy żeby z rok 2 wytrzymały... wystarczy na allegro ładnie cenowo ustawić po wybraniu swojego modelu telefonu..

tu masz jakieś tam testy na youtube:




jak dojdzie do mnie tak za 6 to napiszę o niej bo zamówiłem do 2 note i xperi S więc coś tam naskrobie o tym
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Boziu, a na iphone 4s kosztuje 70zł @_@
 
przyszła do mnie dzisiaj folia i i i i i i nosz kurka nie podołałem jeszcze z 40 minut bawiłem się w nalepienie tego, wyświetlacz wyczyściłem tak że chyba nowy tak nie wyglądał, folijkę delikatnie otwierałem brandzlowałem się jak nie wiem co... i kurzu się trochę dostało (nie wiem skąd to tam się znalazło) no i zaczęło się próbowałem delikatnie ściągnąć a tego coraz więcej i więcej i wieęęęęcej masakra, nie mam nerwów na to dzisiaj, chyba że wy bawiliście się w to i wiecie jak usunąć kurz przez który robią się te wkurzajace bąbelki których nie da się rozciągnąć

przykleja się cały czas nawet jak ją potraktowałem wodą z płynem ^^ chyba będę musiał wymyślić coś innego do ochrony ;/ jak by nie mogli tego pierniczonego gorilla założyć, po 2 miechach noszenia w woreczku idealnie pasuje po okularach przeciwsłonecznych:Pi tak mam kilka mikro rysek ;)


udało się ! ani 1 bąbelka po przyklejaniu jej z 15 razy przykleiła się ładnie bez kurzu :D

https://forum.gsmx.pl/56269/jak-wyczyscic-folie-poliweglanowa.html#post249441
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
już po folii chyba. bezklejowa działa na zasadzie elektrostatyki, co baaaardzo lubi kurz i choć go nie ma to i tak przyciągnie
 
Ja mam taką i odkleiłem ją raz i już się nie przylepiła .. Ale dobrze że pod głośnikiem bo cała reszta trzyma .. Ale poderwać ją ciężko . Baikal już kurzu z tam tąd nie usuniesz a folia się prawdopodobnie nie przyklei.;)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
ja kupiłem folię za 8 zł i nie narzekam na nią
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
J Samsung 0 Odpowiedzi
G Telefony "bez systemu" 1 Odpowiedzi
M Akcesoria 15 Odpowiedzi
M Telefony "bez systemu" 5 Odpowiedzi
plywak18 Kaiser 3 Odpowiedzi
Top