Filmu typu "Poznaj Moich Spartan"...

Filmu typu "Poznaj Moich Spartan"... zna ktoś?
Poznaj Moich Spartan to naprawdę świetna (przynajmniej dla mnie) parodia "300".
Lubie taki rodzaj śmiechu ;), więc zna ktoś jakieś parodie podobne do owego filmu?:slonko:
Pozdro.
 
Harold i Kumar i Harold i Kumar II

Świetne!!!!
 
Ważka G
 
Dzięki wszystkim ;) Nadal czekam na odpowiedzi ^^
 
Rrrrrrr! niedługo na tvn będzie
 
oo już wiem !!

Kocurek-de best =)
Dziękujemy klikając "dzięki" lub reputa ;))
 
Przypomniałem sobie..
Chłopaczki z sąsiedztwa..
Kultowy film w klimacie GTA San Andreas :)
 
harold i kumar swietny ale to nie ten typ humoru..
jak szukasz czegoś jak 'Meet the spartans" to polecam całą serie Strasznego Filmu,Superhero,EpicMovie("Wielkie kino"-ahh te polskie tytuły xp) albo DisasterMovie(nie wyszedł w polsce z tego co wiem)

pozdrawiam xD
 
Borat, Nie zadzieraj z fryzjerem
 
,,Wielkie kino" jest super (parodia Opowieści z Narnii i innych filmów). Polecam.
 
Jezeli chodzi o parodie, to serdecznie polecam "Robin Hood - faceci w rajtuzach" -humor na bardzo dobrym poziomie, czy np "Kosmiczne Jaja". Oba filmy wyrezyserowal Mel Brooks. Polecam tez inne jrgo filmy, bo jesli chodzi o parodie to jest zdecydowanie jednym z najlepszych w tej dziedzinie ;)
Ale jezeli chodzi o rodzaj humoru to kiedys ogladalem film "Freddy Got Fingered" (celowo nie podaje polskiego tytulu bo nie jest wg mnie zbyt trafnie przetlumaczony...) BAARDZO specyficzny film ;)
 
czy np "Kosmiczne Jaja"
tego filmu to ja akurat nie polecam, strasznie kiczowaty i ja bym go nie porównywał nigdy z "Poznaj Moich Spartan" ;)
 
Jeśli lubisz taki humor to zdecydowanie polecam Ci Soul Plane, Chłopaczków z sąsiedztwa, oraz Nie zadzieraj z fryzjerem
To jest moje top3 jeśli chodzi o takie filmy :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top