Witam chcialbym zainstalowac facebooka na ios 4.1 Czy da sie to zrobic? aplikacja facebook wymaga 4.3 up a nie mam pojecia jak zrobic by z upgradeowac oprogramowanie.
 
Jaki iPhone? 4, 4S, 3G,3GS? Posiada simlocka? Korzystasz z geveya?

Ja będziesz to napisz mi:
Jaki to iphone(4S, 4, 3G,3GS), Wersję Basebandu czyli firmware modemu, możesz znaleźć w ustawienia->ogólne->to urządzenie,
Simlock, czy korzystasz z jakichś kart odblokowywujących simlocka i chyba wszystko. Powiem Ci co i jak wgrać :P
 
Ostatnio edytowany:
W zasadzie jest to Ipod touch 4g: wiec simlocka nie ma, Wersja 4.1(8B118) Model MC540RP
 
4G? aktualizacja do iOS6 i będziesz miał FB wepchanego dosłownie wszędzie...
jak zaktualizować? włączyć iTunes... w zakładce o urządzeniu masz tą opcję
 
dzieki, jeszcze jedno pytanie. jak zrzucic cała muzyke z ipoda na kompa by po zrobieniu upgrade mozna bylo to odzyskać, (ipod nie jest moj)
 
najlepiej aktualizację robić na kompie, z którym iPod ma ciągłą synchronizację ponieważ gdy go podepniesz do innego pc to on się wymaże przy próbie synchro
po prostu zrób u siebie aktualizację a właściciel zsynchronizuje go ze swoją biblioteką jeszcze raz u siebie
 
Jezuuuu. Pobierz iTunes. Następnie podłącz iPoda kablem USB do PC, Pokaże się z lewej strony, tam gdzie masz listy odtwarzania itp. klikasz na niego prawym przyciskiem mysz i klikasz archiwizuj(jeżeli się nie mylę). Później klikasz tylko aktualizuj i czekasz aż iTunes zrobi resztę. Jak iPod Ci się włączy to w iTunes pokaże się żeby odtworzyć z kopi zapasowej, wybierasz najnowszą i klikasz OK lub dalej(akceptujesz :D), na ekranie iPod'a prawdopodobnie pokaże się zerowanie, iTunes przywróci wszystkie dane, iPod uruchomi się ponownie i zacznie się synchronizacja muzyki,podcastów, aplikacji i innych. Poza tym przywróci ustawienia systemowe itp.

Tyle że jak to nie twój iPod i jest zsynchronizowany z innym PC to zrób kopię na tamtym i na tamtym potem go odtwórz z kopii zapasowej, ponieważ iTunes nie przekopiuje muzyki z iPod'a i jak podłączysz go do starego iTunes(nie tego co na nim aktualizowałeś) to się pokaże że został podłączony do innej biblioteki i jeżeli zsynchronizujesz to usunie wszystkie dane :D

Po prostu podłącz do PC właściciela i w iTunes prawy myszy na iPod'zie opcja archiwizuj, on zrobi kopię zapasową, następnie w swoim iTunes kliknij aktualizuj i jak się zakończy i uruchomi ponownie to wykonaj pierwszą aktywację i oddaj właścicielowi, nie przywracaj kopii zapasowej u siebe, wtedy po podłączeniu do iTunes właściciela pokaże się że był podłączany iPod i czy przywrócić kopię zapasową, wybierze tam z listy, kliknie ok i mu się przywrócą wszystkie dane, razem z muzyką, aplikacjami i innymi pierodołami :D

Pytania?

Aha i jeżeli się nie pokaże żeby przywrócić z kopii zapasowej to po prostu klikasz prawym myszy na iPod'a(na tym pasku z lewej strony) i klikasz odtwórz z kopii zapasowej, wybierasz kopię i ok.
 
Ostatnio edytowany:
witam
mam podobny problem
tzn mam iphone 3gs bez simlocka z softem 4.1 i nie moge wgrac facebooka poniewaz wymaga softu 4.3 a nie moge upragedowac poniewaz niby simlock sie automatycznie zalozy znowu czy jest jakas szansa zeby miec apke face'a????
podaje dane: firmware modemu 06.15.00 iphone 3gs wczesniej mialem na nim ios'a 6.0 ale musialem obnizyc na 4.1 zeby zdjac simlocka i teraz nic mi nie chce na tym sofcie dzialac ;/ prosze o jakies info
pozdrawiam
 
Spróbuj wgrać starszą wersję FB przez iTunes. Ja tak zrobiłem na moim iPodzie 2G (iOS 4.2.1) i zadziałało. Tutaj masz link do Facebook'a 4.0 - facebook-4.0-whited00r_tested.ipa - 4shared.com - partage et stockage de fichiers en ligne - télécharger
 
wszystko super slicznie ale przy instalacji wyskakuje mi komunikat ze facebook nie zostal zainstalowany poniewaz wystapil nieznany błąd (0xe8008001) ;/

link ok wszystko działa tylko jeszcze ten mały problem ale póki co dzięki bardzo
 
Nie jestem pewien czy nie trzeba jailbreak'a zrobić, żeby wgrywać apki z internetu...

Jeśli chciałbyś zrobić Jailbreak'a to na tej stronie masz instrukcję (po angielsku): How to Jailbreak iPhone 3GS - 4.1 - GuideMyJailbreak
 
ja mam zdjetego simlocka i cydie tylko ze soft 4.1 bo ten kto robil powiedzial ze na innym sie na zdjac simlocka

apke facebooka wrzucilem do itunes instaluje ale na koniec wyskakuje blad i koniec ;/

a moze moge upgradowac go na wyzszy soft i wtedy zdjac simlocka jeszcze raz??
 
Ostatnio edytowany:
Trochę zwaliłeś :) Zostaje Ci Tak.
Robisz update do 6.0.1
następnie robisz Jailbreak przy pomocy redsn0w 0.9.15b3, instalujesz Ultrasn0w+Fixer

A robisz to tak.
Pobierasz iOS6.0.1, zapisujesz sobie Activation Ticker(redsn0w->extras->even more), robisz aktualizację przy pomocy redsn0w, lub jakoś inaczej. Tak żebyś miał iOS6.0.1 na iP.

Następnie pobierasz paczkę z ios 6.0 dla 3GS'a ( http://appldnld.apple.com/iOS6/Restore/041-7173.20120919.sDDMh/iPhone2,1_6.0_10A403_Restore.ipsw )

Uruchamiasz redns0w dajesz po kolei
extras->Select IPSW->Paczka z 6.0
Później- wstecz->Jailbreak
Robisz po kolei to co Ci Każe redsn0w.(wprowadzasz w DFU i takie tam)
Jak wyskoczy to co się zaznacza to DOznacz(nic nie odznaczaj) Activation Ticket i wybierz ten który wcześniej zapisałeś,
Zrobi Ci się jailbreak.
Później odpalasz cydię, instalujesz Ultrasn0w+Ultrasn0w Fixer for 6.0.1

Masz iPhone 3GS z iOS 6.0.1 bez simlocka.

Tylko że nie jestem pewny co do tej aktywacji :<. Ja u mnie(iP4) robiłem tylko Jailbreak. Słyszałem że tak się robi i działa. Ale nigdy nic nie wiadomo. Jak coś to robisz na własną odpowiedzialność. Jak nie będzie tej opcji z Activation Ticket podczas Jailbreaka to robisz wszystko normalnie dalej a ACTicket przywracasz później poprzez redsn0w->extras->even more->Tickets.

Jak zrobisz Backup ticketów to zpakuj wszystko do archiwum ZIP to później je wskażesz w redsn0w i on zrobi reszte :)
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top