ELEKTRONIK Miesięcznik za darmo

  • Thread starter Artemid@
  • Data rozpoczęcia
Artemid@

Artemid@

Wiedźma
GSMX Team
Elitarny
Elektronik jest jedynym w Polsce w branży elektroniki magazynem informacyjnym dla profesjonalistów. Zawiera nowości i artykuły dotyczące wydarzeń, produktów, technologii, trendów i gospodarki. Prezentowane są poglądy i osiągnięcia osób ważnych dla branży. Co miesiąc publikowany jest wywiad miesiąca i raport prezentujący wyczerpująco określony segment rynku.

Magazyn Elektronik adresowany jest do polskich menedżerów, naukowców, techników, konstruktorów i handlowców. Czytają go pracownicy wszystkich polskich firm elektronicznych, dociera także do instytutów i uczelni oraz organizacji i stowarzyszeń związanych z elektroniką i automatyką. Elektronik skupia wokół siebie lobby polskiej elektroniki, służy mu informacją i przyczynia się do rozwoju i osiągnięć branży elektronicznej.

Na swych łamach Elektronik upowszechnia wiedzę o nowych technologiach i produktach. Omawiane są najważniejsze wydarzenia, osiągnięcia, trendy, tendencje badawczo-rozwojowe i rynkowe w branży elektronicznej w kraju i na świecie. Przedstawiani są ludzie, dla których elektronika jest pasją i sensem życia oraz najbardziej aktualne światowe i krajowe wydarzenia i wiadomości.Elektronik 01/2009

ELEKTRONIK - Gazety | Forum GSM 📱Format: PDF
Rozmiar: 20mb


[FILE] RapidShare: Easy Filehosting[/FILE]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Artemid@

Artemid@

Wiedźma
GSMX Team
Elitarny
Elektronik 02/2009

Elektronik 02/2009Format: PDF
Rozmiar: 20MB


[FILE] RapidShare: Easy Filehosting[/FILE]

[TLO]Link :good: sprawdzony (29.05.10r) //san23[/TLO]​
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:

Podobne tematy

Ostatnie posty

Top