Dział "Okazje i promocje"

Pomysł Ci się podoba?

  • Tak

    Głosów: 7 77.8%
  • Nie

    Głosów: 2 22.2%

  • Ilość głosujących
    9
Cześć, po rozmowach z CNK mam założyć ten temat, a więc zakładam ;). A więc co wy na dział "Okazje i promocje". Znajdowały by się tam tematy z aktualnymi promocjami i okazjami na różnych serwisach: Google Play, App Store ale również z innych serwisów np. Steam.
Pozdrawiam
 
A powiedz mi kto by się tym zajmował jak nawet ja i Szymon nie mamy czasu pisać na Informacje ze świata GSM – GSMX.pl ? A przecież jak ktoś chce to sam sobie wszystko poczyta na stronach gdzie takie promocje organizują ...
 
Każdy, kto będzie chciał? Napisać krótki temat z aktualnymi promocjami w jakimś serwisie to około 2-3 minutki bazując na wiadomościach z serwisów różnych ;)
 
No niby tak ale i tak jak ktoś będzie chciał wiedzieć wejdzie sobie na Google Play itd. Zresztą tak jak mówię że ten dział będzie działał przez kilka dni tygodni a potem wygaśnie ... Ja sam już nie mam czasu pisać w Nowych Wiadomościach i na gsmx.pl , Szymon zresztą też nie
 
Ostatnio edytowany:
Co ty tak o Szymonie cały czas? Jakiś dział by się przydał żeby sprowadzić nowych użytkowników i przytrzymać aktualnych.
 
Myślisz że jak stworzysz nowy dział to na forum pojawi się 100 + nowych userów ?
Większość po prostu wie o promocjach z stron docelowych ...
Chcesz to zakładaj ale dla mnie nie ma to najmniejszego sensu ...
 
A moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. :) Nie wszystkie okazje zdołam zobaczyć. Tym bardziej z Google Play. Nie używam Androida ale mam w domu dwa fony z Androidem więc jak bym wiedział o jakiejś promocji to bym pobierał ;]

Sam mógłbym pisać o promocjach z App Store i promocjach z nim związanych.(1. Np. przeceny aplikacji. 2. np. promocje w których można za darmo zdobyć kody reedem :)

Oczywiście jako zwykły User.
Teraz można pobrać apkę 12 Days of Christmas czy coś takiego :D Tam będą wypisane świąteczne promocje(Darmowe piosenki, teledyski, aplikacje). Druga promocja(której już pisałem). Halfbrick Studios udostępnia wszystkie swoje appki za darmo. Jest to Fruit Ninja, Zombie Dash, Age of Zombies.(Dla iPad'a jak i iPhone'a).

---EDIT---
Jakby ktoś patrzył za okazjami to jest jeszcze The walking dead do pobrania za darmo "for limited time only"
 
Ostatnio edytowany:
No właśnie chodzi mi o to żeby były osoby które będą za to odpowiedzialne , żeby to nie wiało pustką... Ja od nowego roku muszę zabrać się za GSMX.PL
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
No to mamy kolegę od AppStore, ja gdyby taki dział powstał mogę zająć się sklepami growymi: STEAM, Xbox Marketplace, Playstation Store
 
Jak tylko będą osoby, które będą pisać w tym dziale - to jestem na tak i pomysł mi się podoba ;)
 
Ja jestem za. Nie mam czasu latać po stronach i szukać jakiś ciekawych promocji czy okazji na zdobycie czegoś za darmo :P. A tak wszystko co ciekawe byłoby w jednym miejscu. No tylko żeby nie wiało pustkami :P
 
No i co z tym działem w końcu? Dobra gierka z AppStore do pobrania jest teraz za free. A zwie się Trigger Fist. Nazwał bym to mobilnym CS'em. Gierka w większości online ale można grać rownież offline ;]

W ogóle to proponowałbym zrobić raczej temat. Nazywałby się np. Promocje. Umieścić odnosnik do niego obok Kody Orange i każdy kto znajdzie jakąś promocje To będzie wpisywał. Umożliwi to szybkie sprawdzenie nowych jak i szybkie dodanie postów w tym temacie.
 
Ostatnio edytowany:
Można by najpierw zrobić poddział w Luźnych rozmowach, a jak by było już dużo postów to zrobić z tego osobny dział.
 
Można by najpierw zrobić poddział w Luźnych rozmowach, a jak by było już dużo postów to zrobić z tego osobny dział.
Tak, połącze dział Grafika z Fotografią (bo i tak nie ma tam za wiele postów) w jeden: Fotografia i Grafika (dam tam prefiksy żeby łatwo było odróżnić) i doda się nowe subforum w Luźnych rozmowach ;)
 
I prefixy do subforum.

A i pytanie z czym związane mają być te okazje i promocje, bo na pewno chcesz App Store (nodi32) i Google Play (ktoś się znajdzie ;) i jakie jeszcze, bo jeśli mogły być też związane z grami (tak jak wyżej napisałem) to ja bym się zajął.

A i jeszcze CNK, byłbyś za tym że jeśli to subforum by się powiększyło w ilość tematów przemianować w dział?
 
Co do promocji z Google to polecam ten programik wszystko ładnie pokazuje i nie trzeba szukać
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.tsapps.appsales&hl=pl
 
Poolop to ty jeszcze żyjesz ? :D Programik przydatny :)
 
A i pytanie z czym związane mają być te okazje i promocje, bo na pewno chcesz App Store (nodi32) i Google Play (ktoś się znajdzie i jakie jeszcze, bo jeśli mogły być też związane z grami (tak jak wyżej napisałem) to ja bym się zajął.
No, to piszcie jakie chcecie mieć te prefiksy, a ja je ustawie ;]


A i jeszcze CNK, byłbyś za tym że jeśli to subforum by się powiększyło w ilość tematów przemianować w dział?
Jak będzie więcej niż ~100-200 tematów to tak.
 
Na pewno: AppStore , Google Play , Steam , Playstation Store, Xbox 360 i można by też Nieaktualne do tych które się skończyły
 
Ostatnio edytowany:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top