Duzy problem z HTC Magic

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam na poczatku chcialem sie przywitac. Wiec witam.

Przechodzxac do problemu mojego HTC chyba zabilem mianowicie gdy chcialem wgrac cynogen 6 32A wszystko poszlo gladko jednak nie zrobilem fullwipe gdyz nie widzialem 2 opcji w advanced. Wszystko poszlo zgrabnie i pieknie daje reboot my phone i telefon restartuje sie w kolko. Wlaczam go pokazuje sie na 2 sekundy HTC MAGIC logo i reset to postanowilem pogrzebac i dalem restore advanced i zlokalizowalem plik "boot" teraz fon sie nie resetuje ale zwiesza sie na logo HTC Magic. Nie moge wgrac innego romu oprocz cynayogena gdyz recovery menu mam z clockwork. Probowalem dac pełny recover nadal to samo zwiecha na logo HTC.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc Mav ;)
 
na początku miałeś bootloop i wystarczyło jeszcze raz wypakować Cyana po czym fullwipe a ty zrobiłeś nie wiem co...
recovery już masz więc jeszcze raz zainstaluj cyanogen'a
opcja wipe musi być w recovery chyba że to też źle zainstalowałeś...
 
Wipe wszystko juz mam. Udalo mi sie wrocic na stary defaultowy room Od rogera 2.1 i fonik dzialal jednak nie dalem za wygrana i postanowilem wgrac froyo 2.2 i recovery RA-MAGIC32A ale gdy to zrobilem doswiadczylem tego samego... czy wybieram zle softy ze zaden procz orygialnego i tego roger 2.1 nie chca mi dzialac?

Ten soft ma dokladna nazwe : HTC Magic Official 2.1 by rogers RC i on dziala mi normalnie jako jedyny mialem cyana 6.0 , 4.3 probowalem chyba wiekszosci jego softow probowalem takich recovery jak Hero , clockworkmod , i teraz jestem na tym RA-MAGIC32A. Nie wiem juz co zrobic :P Co prawda fon w tym momencie sie flashuje do starego roger 2.1 aby dzialal ale interesuje mnie strasznie ten cyan albo froyo. Radio mam 6.33 rom od froyo tez pod 6.33 jest wiec nie wiem gdzie on sie dusi. Dzieki jeszcze raz za jakakolwiek pomoc ; )
 
Ostatnio edytowany:
Witam ponownie jak na 2giej czesci meczu otoz nie wiem jak sie robi downgrade radio i SPL moje radio to 6.35. 08 29 i Spl - HBOOT 1.33.2O10 robilem sposobem przez CDM SDK i do tego Radio Switcher daje wgraj stare radio i nic sie nie dzieje z fonem... Dodam iz moj recovery teraz to RA-Sapphire 1.6.2H gdyz zaden Sapphire oprocz tego nie chce mi dzialac (odrazu po wejscu w recoveryt nastepuje reset fona ...) Namieszalem oj namieszałem :D Przy wgrywaniu wymienionego wyzej HTC Magic official by froyo dostaje pod koniec blad ktory podobno wyskakuje gdy ma sie radio w wersji 6.35 mianowicie : E:Failure at line 99: set_perm 0 0 0777 System:xbin/a2sd Installation Aborted.

Ktos moze napisac jak zrobic downgrade radia i SPL ewentualnie jak rozwiazac ten problem?
 
skąd ty bierzesz te poradniki? poszukaj jakiegoś porządnego
 
Yyy ale ja robie wedlug albo xda albo forum android... to co mam zrobic??

Aktuyalnie moj fon ma zgon :P
 
Oki doki wszystko sie rozwiazalo :} Do zamkniecie i dzieki :D
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top