Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam Nabyłem czytnik by sformatować karte pamięci bo nie czyta jej telefon. Wlożyłem adapter i w niego ta karte sdhc i nie czyta mi jej jest dysk H ale pisze włóż płyte. Próbowałem na akrcie z aparatu wszystko działa . czy ktoś wie czego to mzoe być wina.'

Szukałem na wuku ale nic zadawalającego nie było. a oto owy czytnik http://allegro.pl/czytnik-kart-pamieci-sd-sdhc-mmc-pendrive-ak37a-i1979683634.html
15i9k4y.jpg
 

Załączniki

Są dwie (a właściwie trzy) znane mi możliwości - przybrudzone styki w adapterze lub na karcie, przygięty któryś styk w adapterze (i nie dotyka do karty) lub ew. "przełącznik" na karcie w poz. lock... Chociaż z tego co widzę, więcej awarii jest wokół sdhc, sam miałem taką w cyfrówce i padła po miesiącu a normalna śmiga już prawie rok.
 
Sprawdzałem mam 2 adaptery któryś musi być dobry. W tym lock tez coś jest bo an tym co 1 raz próbowałem to luźno chodzi. Wczoraj wsaładzałem tą karte ,Samsunga Monte,SE Hazel,SE cedar i na żadym nie czyta. A na mojej C6 latała do ostatnich godzin telefonu. Może te telefony nie czytają sdhc mam nadzieję że moja nokia pokaże klasę i odczyta.

PS ma ktoś LG KC 550 i orjętuje się może ona czyta dziś bd próbował na owym telefonie.
 
może głupio zabrzmi, ale w moim czytniku (microSD adapter) gdy miałem ten błąd co ty "Wlożyłem adapter i w niego ta karte [...] i nie czyta mi jej jest dysk H ale pisze włóż płytę." wystarczyło dmuchnąć i lekko stuknąć adapterem...i problem zniknął :)
 
No tak ale tutaj ta akrta nie działa na żadym telefonie . wszędzie albo brak karty ,albo formatowanie nie powiodło się. a co to czytnika to dokłądnie tak samo
 
u mnie karta na telefonie działała normalnie...wiec prawdopodobnie masz do wymiany kartę niestety
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top