Rozrywka Czy Tubemate może zastąpić Youtube, czy nie?

Temat w 'Aplikacje Android' rozpoczęty przez Alfred Smith, 28.03.2017.

 1. Alfred Smith

  Alfred Smith Świeżak

  Dołączył:
  20.03.2017
  wiadomości:
  6
  Otrzymane lajki:
  0
  Witam,

  Tworzymy ten temat, ponieważ zastanawiam się między dwiema aplikacjami, Youtube i Tubemate. Jak wszyscy wiedzą, YouTube to największa społeczna strona internetowa mediów, gdzie możemy oglądać wiele rzeczy, odkrywać nowe rzeczy i znaleźć przydatne informacje. Jednak YouTube na komórki nie może pozwolić użytkownikom na pobieranie rzeczy na urządzenia, aby oglądać je w trybie offline.

  Dlatego narodziła się aplikacja Tubemate, która dała użytkownikom zalety, których nie udało się Youtube. Aby zatrzymać rzeczy wyciekły z własnych źródeł, Youtube został zaktualizowany do pobrania, ale myślę, że nie może pomóc, jak Tubemate zrobił. A teraz pytanie brzmi: "Tubemat może zastąpić Youtube, czy nie?"

  Co myślisz? Daj mi swoje komentarze poniżej, możemy też przyjaźnić się. Miło przywitać was i dziękuję za lekturę!
   
 2. by ukryć wszystkie reklamy.
 3. polop000

  polop000 Wścieklejszy od CNK GSMX Team

  Dołączył:
  02.11.2008
  wiadomości:
  1,514
  Otrzymane lajki:
  267
  Hmm. Osobiście wolę jutuba w dobie gdzie internet mobilny kosztuje grosze transfer danych już nie jest takim problemem jak kiedyś. Tubemate używałem tylko do pobierania teledysków bo było wygodniej z fona przerzucić na kompa niż z kompa ściągać. Ale moim osobistym zdaniem aplikacja od Googla jest bardziej intuicyjna i przyjazna dla użytkownika.
   
 4. Alfred Smith

  Alfred Smith Świeżak

  Dołączył:
  20.03.2017
  wiadomości:
  6
  Otrzymane lajki:
  0
  Dzięki za Twoją opinię: D Poza pobieraniem plików wideo z YouTube, Tubemate może pobierać z innych źródeł, myślę, że to zaleta, jaką posiada Tubemate.
   

Poleć tę stronę