Czy Tubemate może zastąpić Youtube, czy nie? Rozrywka za darmo

  • Thread starter Alfred Smith
  • Data rozpoczęcia
A

Alfred Smith

Turysta
Witam,

Tworzymy ten temat, ponieważ zastanawiam się między dwiema aplikacjami, Youtube i Tubemate. Jak wszyscy wiedzą, YouTube to największa społeczna strona internetowa mediów, gdzie możemy oglądać wiele rzeczy, odkrywać nowe rzeczy i znaleźć przydatne informacje. Jednak YouTube na komórki nie może pozwolić użytkownikom na pobieranie rzeczy na urządzenia, aby oglądać je w trybie offline.

Dlatego narodziła się aplikacja Tubemate, która dała użytkownikom zalety, których nie udało się Youtube. Aby zatrzymać rzeczy wyciekły z własnych źródeł, Youtube został zaktualizowany do pobrania, ale myślę, że nie może pomóc, jak Tubemate zrobił. A teraz pytanie brzmi: "Tubemat może zastąpić Youtube, czy nie?"

Co myślisz? Daj mi swoje komentarze poniżej, możemy też przyjaźnić się. Miło przywitać was i dziękuję za lekturę!
 
polop000

polop000

Wścieklejszy od CNK
GSMX Team
Sponsor
Hmm. Osobiście wolę jutuba w dobie gdzie internet mobilny kosztuje grosze transfer danych już nie jest takim problemem jak kiedyś. Tubemate używałem tylko do pobierania teledysków bo było wygodniej z fona przerzucić na kompa niż z kompa ściągać. Ale moim osobistym zdaniem aplikacja od Googla jest bardziej intuicyjna i przyjazna dla użytkownika.
 
A

Alfred Smith

Turysta
Hmm. Personally, I prefer jutuba in an era where mobile internet data transfer costs pennies is no longer such a problem as it once was. TubeMate I used to download videos only because it was more convenient to pass on fona than kompa kompa download. But in my personal opinion the application of Google is more intuitive and user-friendly.
Dzięki za Twoją opinię: D Poza pobieraniem plików wideo z YouTube, Tubemate może pobierać z innych źródeł, myślę, że to zaleta, jaką posiada Tubemate.
 

Ostatnie posty

Top