Czego powinno być więcej na forum

Czego powinno być więcej na forum?


  • Ilość głosujących
    40
Ja ze swojej strony mogę dodać propozycję rozwinięcia całego działu poświęconego rozdzielczości 240*400 - jest on najuboższy...
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
Do tematu Android/Samsung dodać Galaxy mini ;/
Mam ten telefon, a w internecie ciężko znaleźć cokolwiek.
 
Ja głosowałem już dawno temu ale właśnie też mi się wydaje że więcej konkursów i czegoś co by zainteresowało użytkownika forum tak żeby by dziennie wracał :D
 
Filmy, wiecej na 240x400, i konkursow, dla rang od swiezaka wzwyz, bo nudno tu czasem ; d
 
heheh, wszyscy chcą konkursów, a jak jest konkurs to góra 10 osób bierze w nim udział ;)
 
Może nie wszyscy Ci co głosowali mają styczność z androidem :)
 
pewnie chodzi o konkursy "kliknij i wygraj", bo jak przyjdzie użerać się ze wstawkami to komu się chce...
 
pewnie chodzi o konkursy "kliknij i wygraj", bo jak przyjdzie użerać się ze wstawkami to komu się chce...
Każdy chce coś wygrywać nic nie robiąc... W życiu też tak jest że dostajesz coś za darmo? Nie. Więc i tutaj trzeba coś zrobić żeby wygrać ;)
 
Mysle ze powinno byc wiecej rzeczy do sciagniecia na androida, poniewaz wiele osob ma ta platforme i nie chce im sie sciagac z Android Market ;/
 
Mysle ze powinno byc wiecej rzeczy do sciagniecia na androida, poniewaz wiele osob ma ta platforme i nie chce im sie sciagac z Android Market
Nie wszyscy są zwolennikami androida, i nie wszyscy mają telefony z nim. Ja mam symbiana Anne i mało jest aplikacji na nią. Ale coraz bardziej popularny jest właśnie android, więc powinno być więcej aplikacji, gier itd na tą platformę.
 
Z całą pewnością powinno być więcej Moderatorów oraz Redaktorów :-) Aplikacji i gier nie brakuje ciągle ktoś dodaje coś nowego. Konkursów też nie brakuje bo jak CNK chce zrobić konkurs to nikt się nie zgłasza na niego.
 
Z całą pewnością powinno być więcej Moderatorów oraz Redaktorów
Redaktorów powinno być więcej natomiast moderatorów wystarcza. Poza tym co za dużo to niezdrowo ;)
 
Przydało by się trochę programów i gier na maemo:D
 
Zdecydowanie więcej aplikacji na system android.:)
 
Zdecydowanie więcej gier na android :-)
 
Odświeżam temat, bo wg mnie powinien być zawsze aktualny ;P

Czego mi brakuje?...

1. Recenzji. Owszem, istnieje dział "Testy sprzętu", ale kilka tematów na rok to wg mnie troszkę za mało. Nie wiem, może by zorganizować jakiś konkurs na najciekawszą recenzję?

2. Konkursów właśnie. Dziś rano pojawił się pomysł turnieju CSa bądź Haxballa. Czemu by czegoś takiego nie zorganizować? Nietrudno zebrać zgłoszenia, podzielić się na ekipy i... zawalczyć o jakieś fajne nagrody :D Liczę na chęci i kreatywność teamu GSMX.

3. Gier i aplikacji na Androida. To raczej zależy od userów, ale skoro taka pozycja znalazła się w ankiecie... Warto by jakoś wpłynąć na to, żeby pojawiły się nowe, jakże oczekiwane pozycje. Jak tylko się zorientuję w te klocki, sam wyjadę z uploadem.

Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy, na pewno napiszę.
 
  • Lubię to
Reactions: CNK
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top