hehe, gry nie działają...lol
dobra, rozumiem Shifta...i na tym koniec..
W niektóre ploty lepiej nie wierzyć bo sie potem błędnie ocenia sprzęt...
Podobno sgs ma obudowę do dupy...;p taką ja słyszałem..
 
mam takie wrażenie że niektórzy to jakieś specjalistyczne książki kupują pod tytułem "mity i legendy GSM" pisane przez czcicieli jabłek
SGS to dobry telefon, ma swoje wady i zalety ale nadal warto w niego inwestować, tak samo jak w hd2
 
Ja zastanawiałem się nad hd2 i sgsem i wybrałem to drugie. Obudowa nie jest taka tandetna jak niekturzy mówią. Ja wybrałem go głównie za przez to, że inne androidy mają gorszy dźwięk.
 
hd2 kompletnie nie nadaje się do słuchania muzyki na głośniku... tragedia
jednak na słuchawkach jest super, wczoraj zainstalowałem PowerAMP i aż się zdziwiłem że telefon może tak ładnie grać.
 
powerAMP? dzieki za info nie wiedziałem że programy wpływają na jakosc dzwięku ale pewnie i tak wróce do stocka, tak samo było z browserami, nasciągałem sie programików, pełno miały duperelów a wolne i zamulające, podobnie winamp jesli idzie o muze..niby fajne ale nie było zmiany piosenki na lockscreenie ani quicklisty i wgl brzydki..obczaje AMP
 
Bo hd2 dobrze działa tylko z androidem...
 
Bo hd2 dobrze działa tylko z androidem...
nie, dobrze działa również z WM 6.5 i to nawet tym oryginalnym
wczoraj testowałem też WP7 i również ładnie to działało ale sam system na kolana nie powala, jest wręcz badziewny...
 
mam Galaktyke już ponad tydzień i jestem nią zachwycony. Ekran poraża jakością barw (ta czerń! niech Iphone się pod tym względem schowa), świetna jak na komórkę jakość muzyki, filmy jakości hd, aparat jak na androidowca też nie jest zły, choć brakuje chociaż diodki led do doświetleń wieczornych. Bateria też nieźle wytrzymuje mimo, że jak to bywa z nowymi telefonami, jest męczony non stop ;) super przeglądarka internetowa, nawet fajny touch wizz, nic się nie wiesza, nic nie przycina. W sumie zastanawiałem się mieszy sgs`em a wave`m, ale teraz nie żałuję. masakryczna ilość aplikacji i gier (czasem się nudzę w pracy, albo na uczelni, więc chętnie pogram), które są dobrej jakości, a z tego co ludzi mówią nie wykorzystują nawet połowy możliwości tego telefonu. mam nadzieję, że dzięki temu nie będę za bardzo do tyłu z komórką za jakieś pół roku ;)
 
Poprzednio miałem iPhone 3g i jednak chyba bardziej podobał mi się ios :)
 
mimo wszystko nie można porównywać niczego do iOS, bo to system ,który mają tylko 4 urządzenia, a nie jak androida setki. w związku z tym jest bardziej zoptymalizowany i może wycisnąć więcej z jakbłuszek. różnorodność modeli z andkiem ogranicza możliwości pisanych nań gier i aplikacji, bo muszą być `uniwersalne ` w zdecydowanej większości.
 
Ja właśnie nabyłem galaxy S, pierwsze wrażenie bardzo fajne, wyświetlacz swietnie ukazuje kolory. A wydaje mi się że właśnie galaxy s jest jednym z najlepszych telefonow do gier. Mam nadzieje że po głębszym wdrożeniu się w telefon będę miał dalej pozytywną opinię o nim ;)
 
jak będziesz trzymał na nim porządek, nie będziesz instalował tysiąca aplikacji z marketu to powinien Ci bez problemu długo posłużyć. Jak go zasyfisz bezużytecznymi śmieciami to zacznie zamulać, pamiętaj o tym lepiej ;) bo chyba, że będziesz sobie wgrywał co jakiś czas nowe romy to luz.
 
Właśnie mi przyszedł galaxy s, przyznam mam problemy z androidem bo nigdy z nim nie miałem styczności ale jak na razie wydaje się byc wszystko w porządku, co mnie zastanawia to jedno że android wydaje sie być wolniejszy od bady os.
 
pierwsze co się robi po zakupie smartfona to aktualizacja softu do najnowszego niebrandowanego
póki co ja osobiście nie rzucam się na Gingerbread'a, siedzę na froyo JS8 i póki co żadnych problemów
 
Właśnie mi przyszedł galaxy s, przyznam mam problemy z androidem bo nigdy z nim nie miałem styczności ale jak na razie wydaje się byc wszystko w porządku, co mnie zastanawia to jedno że android wydaje sie być wolniejszy od bady os.
możliwe, że tak jest, bada jest mnie zaawansowanym systemem, a więc i mniej obciąża bebechy telefonu.
 
Galaxy s jest świetny, jest właściwie wszechstronny i tylko trochę gorszy od sgs2, ale to akurat mi nie przeszkadza.Aparat ma świetny, a po miesiącu w Grecji zdjęcia wyszły naprawdę świetnie. Procesor radzi sobie właściwie w każdej sytuacji, ekran jest wyraźny i nawet jaśniejszy od mojej latarki, chociaż lampa błyskowa by się przydała. Internet działa dobrze, ale się trochę zacina (możliwe, że to przez wi-fi). Minusem jest beznadziejna obudowa, która po ok. 1 miesiącu zaczyna po ściśnięciu skrzypieć.
 
Mam Samsunga Galaxy S od okolo pol roku. Przez ten czas mialem tylko jeden powazny problem z tym telefonem, mianowicie przez pewien czas nie mozna byl sie do mnie dodzwonic. Na szczescie po tygodniu problem rozwiazal sie sam w jakis cudowny sposob :P
Generalnie polecam ten telefon ;) Swietny ekran, mnostwo wartych uwagi aplikacji ;)

Brakuje lampy blyskowej, to fakt :P

Pzdr ;)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top