Co kupi膰: Huawei Mate 20 Pro vs Samsung Galaxy Note 9

D

Desphinx

Turysta
Witam do tygodnia musz臋 podj膮膰 decyzj臋 jaki telefon wybra膰 mianowicie mam do wyboru 2 telefony : Huawei Mate 20 Pro i Note9

moje wymagania to:
  1. Dobry aparat
  2. Dobra wydajno艣膰 3/4 lata p艂ynnego dzia艂ania
  3. Ma艂a awaryjno艣膰
ehh i 偶eby nak艂ada nie da艂a w ko艣膰 po paru latach.. :)

Z telefonu korzystam codziennie i podoba mi si臋 S pen co przekonuje mnie w stron臋 Note.
Napiszcie co by艣cie wybrali na moim miejscu.

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
Przypadkiem Huawei nie ma tego problemu z zielonym ekranem?

piterek151

piterek151

Turysta
Na BoE (tak si臋 chyba zwa艂 ten drugi producent) te偶 jakie艣 skargi by艂y, ale jak wy偶ej - problem dotyczy g艂贸wnie LG. Serwis Huawei te偶 r贸偶nie reaguje...

Hater

Hater

Moderator
GSMX Team
Sponsor
i z wielkim b贸lem serca, ale przyznaje Ci racje. Pewniejszym telefonem jest w tym wypadku note 9. Nie s艂ysza艂em o jakich艣 problemach z nim. Je偶eli mamy ju偶 wydawa膰 spor膮 sum臋 na telefon, to niech b臋dzie to telefon "pewny". Szczeg贸lnie jak autor chce go mie膰 na 3-4 lata.

ProZack

ProZack

Turysta
Jakiekolwiek notatki, ekran, g艂o艣niki, jack 3.5mm, nagrywanie wideo/audio ---> Samsung Galaxy Note9

Aparat foto ---> Huawei Mate 20p

Skoro uwa偶asz, 偶e u偶ywa艂by艣 rysika to bra艂bym Note9. Imo Mate20P nie ma takich kontrfeature'贸w (mo偶na tak powiedzie膰? xd) by przechyli膰 szal臋 z S Penem.

Lala98

Lala98

Turysta
Tbh tego rysika u偶ywa si臋 rzadkoooo. Chyba tylko do rysowania w autodesku na nudnych wyk艂adach / do robienia silent screen贸w snapa xD

M

MaRRcin

Turysta
Tbh tego rysika u偶ywa si臋 rzadkoooo. Chyba tylko do rysowania w autodesku na nudnych wyk艂adach / do robienia silent screen贸w snapa xD
ja u偶ywam np do onenota, albo do szybkich notatek na ekranie. Super sprawa.

Mam note9 i mog臋 艣mia艂o poleci膰!

R

radm3

Turysta
Ja bym wybra艂 Note 9 poniewa偶: nie ma notcha, ma fajniejsze wed艂ug mnie proporcje ekranu, ma lepiej wed艂ug mnie zaokr膮glony ekran, ma mini jacka.

Nitroturbo

Nitroturbo

Turysta
Wzi膮艂bym Note 9 na Twoim miejscu. Aczkolwiek w膮tpi臋, aby kt贸rykolwiek z tych telefon贸w zapewni艂 4 lata p艂ynnego dzia艂ania.

M

moco44

Turysta
Note 9 bo brak notcha. S pen mini Jack i nie dotyczy go problem zielonych ekran贸w #gluegate

Ostatnie posty