Ciekawe seriale

Jedyny serial jaki oglądam i jaki mnie po pierwszym odcinku zaciekawił a nie znudził to Dexter. W sumie to co lubię, każdy odcinek to 40 minut siedzenia na bombie, a do tego poznaje się tok myślenia i spojrzenie na świat bohatera głównego ;)
 
nie to,żebym żył serialowo :P ale

1. House (szkoda, że już koniec) chyba przedstawiać nie trzeba
2. trawka - fajna komedia sporo śmiechu, s08 od lipca
3. Walking dead - 1 serial o zombie (nie licząc takich kilku odcinkowych)
4. Spartacus - 1 odcinek może trochę zniechęcić, sporo tytułowej krwi i sexu
5. Dexter - serial mega dobry trzymajacy w napięciu do września czekać trzeba:(
6. Kontra: Operacja Świt, wojskowy iraq i takie tam całkiem spoko
7. Sherlock o młodym Sherlocku - 6 odcinków całkiem całkiem
8. Pamiętniki wampirów - tytyuł do mnie nie przemawiał a obejrzałem jak wyżej wymienionych wszystkie odcinki:P
9. Układy
10. Gra o Tron
11. Ekipa
12. GossipGirl z nudów zacząłem oglądać i tak już zostało^^

wszystkich wyżej wymienionych seriali widziałem wszystkie odcinki i mogę polecić każdy znich zależy co się lubi

13. Magia kłamstwa, jestem na 2 sezonie całkiem przyjemnie się ogląda
14. teen wolf ^^ co ja oglądam ale czego się nie robi z nudów - serial całkiem całkiem i zabawny i czasami trzeba chwile się zastanowić jest to remake
 
Ostatnio edytowany:
osobiście polecam :
różowe lata 70-te
scrubs
breaking bad
californication
house
gra o tron
 
Glee, Pretty Little Liars, Suburgatory, Friends, Chuck, 2 Broke Girls, How I Met Your Mother, Supernatural, Bones, Castle, Dexter i Lying Game.
 
Aktualnie z dobrych seriali mogę polecić Arrow - jest emitowany na HBO, ale ambitni znajdą go u "innych źródeł" ;) ;P
 
Homeland, Orphan Black, Narcos, Daredevil, Lucifer, Exorcist, Luke Cage, El Principe i chyba to by było na tyle, głównie z gatunku akcji :)
 
Ja teraz oglądam kolejny raz od początku 24 godziny :)
 
Ja teraz oglądam kolejny raz od początku 24 godziny :)
spoko serial, klasyk wśród seriali akcji ;)

Z nowszych bardzo spodobał mi się Shooter - póki co jest jeden sezon, łącznie 10 odcinków, ale bardzo spoko. Dużo akcji czyli tak jak lubię.
A poza tym to czekam, aż skończą cały sezon Homeland, bo po 2 odcinki to się nie opłaca nawet pobierać, lepiej cały sezon :D
 
"Orphan Black" mega świetny serial! Aktualnie jestem w trakcie oglądania drugiego sezonu "Colony" - póki co taki trochę bez szału, jednak dość tajemniczy i mam nadzieję, że się jeszcze jakoś rozkręci :P
 
w Colony jestem praktycznie przy końcówce drugiego sezonu i dalej jest tajemniczy, ale do Orphan Black, czy Impersonalni to mu wieeeele brakuje :P
Nie mniej jednak jest sporo akcji, praktycznie cały czas się coś dzieje, więc jak dla mnie jest spoko, ale wiadomo - mogłoby być lepiej :)
 
House of Cards - od dawna żaden serial tak mnie nie wciągnął
 
Obejrzałem nie tak dawno House of Cards, ale to tak bardziej z litości - jak zacząłem to postanowiłem skończyć, nie wciągnął mnie specjalnie, preferuje więcej akcji :P

Za to bardzo polecam "Dom z papieru" (La casa de papel) - mega wciągający i pełen akcji serial. Cały czas, aż do końca się coś dzieje :)
 
"La casa de papel" wymiata, dawno nic mnie tak nie wciągnęło, po pobraniu oglądałem jeden odcinek za drugim :-)
 
Mogę wam wrzucić jak chcecie i oczywiście polecić super action serial Strzelec / Shooter (2O18) Sezon 3 w 720ᴘ/1080ᴘ jakości.
 
Mogę wam wrzucić jak chcecie i oczywiście polecić super action serial Strzelec / Shooter (2O18) Sezon 3 w 720ᴘ/1080ᴘ jakości.
o kurcze, nawet nie wiedziałem, że jest kolejny sezon Strzelca :)

niestety, widzę, że co najmniej 4 ostatnie odcinki nie miały premiery, więc poczekam do końca sezony, aby później to obejrzeć hurtowo :D
 
10 odcinków już obejrzałam z sezonu 3 :emoji_heart_eyes:
 
Nie 4 tylko 3 bo dziś widziałam 10ty z 13tu :emoji_heart_eyes:

PS.
I doradzam ściągać, póki linki żyją? :emoji_heart_eyes:
 
no dobra, ale i tak ostatni będzie 13.09.2O18 :P

Ja już słabo pamiętam wcześniejsze odcinki, nie wiem czy nie zacząć oglądać od nowa (podobnie miałem przy Homeland - za duże przerwy heheh).
 
Przerwy duże, ale nie wyobrażam sobie oglądać dwa razy ten sam serial :emoji_heart_eyes:
 
jak jest +/- 10 odcinków na sezon, a przerwy ponad rok, to dla mnie to nie problem :)
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top