Brunet wieczorową porą

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
witajcie ^^
jestem tutaj nowa na forum i jeszcze nie opanowałam go w całości nie wiem nawet czy w dobrym miejscu o dobrej tematyce pisze post :p, mam prośbę nie wiem czy był już taki post czy nie ale poszukuję filmu tak jak w tytule w formacie mp4. Niby mówią szukajcie a znajdziecie ale nic a nic nie znajduję :(, jeśli ktoś mógłby, chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna i szczęśliwa. Z góry pozdrawiam Aśka. ;-)
 
Jeśli nie możesz nigdzie znaleźć w mp4 to ściągnij sobie wersję avi i jakiś konwerter do mp4 i po problemie.
 
S2 bez problemu będzie odtwarzał AVI tak jak wszystkie inne formaty
 
acha.. czyli pozostaje mi tylko skonwerterowac? :D / skonwertować :P
myślałam poprostu że może ktoś ma na stanie .. a jaki program polecacie? i czy będę potrafiła to zrobić... :D
 
po co konwertować? S2 odtwarza wszystkie formaty w rozdzielczości do 1080ᴘ
 
yhymm s2 dobrze, tylko proszę wytłumacz mi bo ja potrzebuje tego filmu na telefon a ten program o którym mówisz jest na tel czy to program na komputer?



______________

kiedyś blondi .. dziś czarna - sztuczna inteligencja :lol3:
 
no to przenieś ten film na telefon i będzie działać :omg:
 
Ostatnio edytowany:
@asiulka2706,
W profilu napisałaś, iż jesteś posiadaczką Samsung'a Galaxy S2 (I9100). Telefon ten odtwarza filmy w formacie *.MP4 jak i *.AVI. Podsumowując, wystarczy że znajdziesz ten film w formacie *.AVI ( częściej spotykany ) i wrzucisz go po prostu do telefonu. Nie ma potrzeby użycia konwertera. Oczywiście o ile mówimy tutaj o Galaxy S2 :)
Pozdrawiam,
pawlakpl
 
polop000 słuchaj nie podoba mi się twój ton , zakładając ten temat prosiłam o pomoc a nie pomoc z wielką łaska, to że jestem kobietą i po prostu niektórych rzeczy nie wiem tudzież mnie nie interesują, dlatego zadałam pytanie i chciałam żeby ktoś życzliwy mi na nie odpowiedział i pokierował. Nie każdy jest alfą i omegą.Nie potrzebuje tego typu odpowiedzi, dzięki to tyle co mam Ci do powiedzenia.

Pawlakpl dziękuję za kulturalną odpowiedź oraz pomoc, nie wiedziałam nawet że mogę odczytywac w takim formacie filmy a mój telefon to samsung star s II (5260). Spróbuję zrobi tak jak mówisz aczkolwiek dużo miejsca mi to zajmie i czy telefon odczyta. :):)

dzięki, Aśka
 
Twój telefon odtwarza filmy w maksymalnej rozdzielczości 320x240 (QVGA), chyba będziesz musiała ten film jednak skonwertować. Więc tak:

1. Ściągnij ten film w avi.
2. Ściągnij Konwerter MP4 do AVI i MPG - Konwersja plików MP4, M4V i MP4V do AVI lub MPEG - Jacek Pazera (u samej góry, po prawej stronie "POBIERZ"
3. Po zainstalowaniu włącz i przyciśnij: "Dodaj pliki" (u góry na czarnym pasku) i wybierasz film, następnie "Format wyjściowy" - opcja: MP4 (poniżej), kolejno "rozdzielczość" (po prawej stronie) - wybierasz "320 x 240 - QVGA".
4. Wciskasz "KONWERTUJ" (u samej góry na czarnym pasku)

Powinno pomóc :)
 
Adam256b nie pomyliłeś się czasem ? :D
Tu potrzebny jest konwerter avi -> mp4 a nie w drugą stronę :P

Czyli tak:
asiulka2706 pobierz i zainstaluj :arrow: Ultra Mobile 3GP Video Converter v4.2.1213 Full PL by CNK [gsmx.pl], uruchom program, wybierz format *.mp4 (znajdziesz go w "profiles"), ustaw rozdzielczość 320x240, jakość obrazu to już Twój wybór. :P

Aby rozpocząć konwersję filmu, wystarczy go przeciągnąć w puste pole programu, lub kliknąć "add" i zlokalizować go samemu (samej :?: xD)

Wydaje mi się, że jest on na tyle prosty, że nawet osoba która się tym nie interesuje powinna obczaić co nieco. Jakby coś jednak nie poszło - pisz :ok:
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Ten program posiada opcję wklejania napisów do filmu?
 
dziękuje chłopcy , za jasne i klarowne objaśnienie :) będę robiła zgodnie z waszymi instrukcjami ;)


pozdrawiam Aśka .
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top