Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam pytanie mam spv m3000 i w zaden sposob nie moge sie polaczyc z PC. sciagalem juz activesync 4.5 ,4.0 i nic inne programy tez nie dzialaja. Mam WM5 czy to moze byc wina windowsa w tel?Podobno WM6 bez prooblemu prosze o pomoc Pozdrawiam:)
 
jaki masz błąd w łączeniu Active Sync'em? Jaki masz Windows? Podaj treść komunikatu błędu...
 
W laczeniu nie ma bledu. Jak wlacze active sync wezme plik i ustawienia polaczenie, tam jest polacz, lacze i wykrywa ze pod port usb jest cos podlaczone ale nic wiecej sie nie dzieje. nic sie nie laczy z tel ani nic;/ nie wiem o co chodzi. a windows to Xp sp2
 
Ostatnio edytowany:
hej, mam prolem z połączenie mojego PPC z komputerem za pomocą ACTIVESYNC, tzn. po podłączeniu przez kabel USB i wybraniu na PPC synchronizacji z PC, moj pc go nie rozpoznaje, nie ma w ogole informacji o polaczeniu. prosze o pomoc... pozdro!:spox:
 
Masz w ustawieniach połączenia zaznaczoną opcję: "Zezwalaj na połączenie USB", i "Ten komputer jest podłączony do: Automatycznie" ?

Próbowałeś na innym kablu/porcie USB?
 
Jak masz coś takiego to jest raczej wina kabla pewnie używasz jakiegoś mini usb od MP4... do m3000 musi być orginał
 
ja używam na oryginalnym i na dłuuuższym od kamery i też działa. W szkole mi nie chciał się synchronizować, ale na zgiętym kablu wszystko było już ok ;D
Może też spróbuj podczas łączenia powyginać kabel, ewentualnie lekko przy porcie mini USB, ale tak by nie rozwalić całego gniazdka :P
 
temacik już był zakładany
Jak masz coś takiego to jest raczej wina kabla pewnie używasz jakiegoś mini usb od MP4... do m3000 musi być orginał
 
Niekoniecznie musi być oryginał, mi się połączył przez kabelek z czytnika kart pamięci. Wprawdzie na początku połączyć się nie chciał, ale to była wina firewall'a gdy go wyłączyłem działał bez zarzutu.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top