Cześć. Mam pewien problem. Otóż jak chcę się podłączyć pod Wi-Fi w domu, a mam taką możliwość to jak biorę w telefonie "połącz" i chwile jakby by się łączył i zaraz pojawia się taki komunikat: "powód:uwierzytelnienie w sieci nie powiodło się". To cały czas wyskakuje. Dodam, że mam blackberry 9300 curve i teraz chciałabym się dowiedziec co zrobić, żeby połączyć się z internetem.
 
Cześć. Mam pewien problem. Otóż jak chcę się podłączyć pod Wi-Fi w domu, a mam taką możliwość to jak biorę w telefonie "połącz" i chwile jakby by się łączył i zaraz pojawia się taki komunikat: "powód:uwierzytelnienie w sieci nie powiodło się". To cały czas wyskakuje. Dodam, że mam blackberry 9300 curve i teraz chciałabym się dowiedziec co zrobić, żeby połączyć się z internetem.
Jaki masz router, bo z tego co wiem to bb nie działają z każdymi routerami
 
z reguły na routerze jest przycisk który trzeba wciskać gdy dodaje się jakieś nowe urządzenie do sieci
można wyłączyć filtrowanie MAC czy jakoś tak w ustawieniach routera
 
z reguły na routerze jest przycisk który trzeba wciskać gdy dodaje się jakieś nowe urządzenie do sieci
można wyłączyć filtrowanie MAC czy jakoś tak w ustawieniach routera
Filtrowanie Mac nie jest domyślnie w żadnym routerze, najlepiej zrobić reset urządzenia. Bo miałem problemy połączenia z niektórymi urządzeniami.
 
to dziwne bo w neostradzie jest domyślne...
 
to dziwne bo w neostradzie jest domyślne...
Ja korzystam z Tp-Link i domyślnie nie ma. Livebox mają zabezpieczenia, ale jak byłem u kolegi to wpisalem tylko hasło i nie było filtrowania Mac.
 
Jaki masz router, bo z tego co wiem to bb nie działają z każdymi routerami
Na routerze pisze " TP-LINK".
 
A coś więcej? Z przodu po lewej stronie pod napisem tp-link powinien być model
 
A coś więcej? Z przodu po lewej stronie pod napisem tp-link powinien być model
Tak pisze "TL-WR340G" i pod tym "54M Wieless Router"
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top