BlackBerry 8900 Curve i aktualizacja do 5.0 PROBLEM

Cześć. Jestem nowym użytkownikiem BB 8900 od wczoraj. Dopiero zaczynam się uczyć BB. Chce zaktualizować oprogramowanie do wersji 5.0 gdyż obecnie mam 4.6
Po wybraniu wersji oprogramowania w programie BlackBerry Device Software i potwierdzeniu aktualizacji, wychodzi mi taka informacja;

Dodam, że włączyłem przed aktualizacją powiadomienia email o nowych wersjach oprogramowania. Lecz i to nie pomogło, bym mógł przeprowadzić aktualizację. Czy coś nie tak robię, czy może mam poczekać na jakiegoś maila z potwierdzeniem o aktualizacjach?
 
Ostatnio edytowany:
Cześć, popraw link do tego screena, czy co to jest, ponieważ nie widać go.
 
Dzięki za zainteresowanie się tematem. Screen poprawiony.
 
Znalazłem bezpośredni link do pobrania wersji 5.0, w formacie .exe -> https://swdownloads.blackberry.com/Downloads/contactForm.do
Ewentualnie mogę przerzucić na jakiś hosting, np. mediafire.com (to może trochę potrwać)
 
Po wejściu na stronkę, którą podałeś, wychodzi informacja "We're Sorry...
Sorry, Your session has expired. Please close your browser and try again or re-enter from the link in which you were provided."
 
Tak, działa. To jest ta stronka, gdzie również ściągałem 5.0 .exe i właśnie po zainstalowaniu tego exe, jest taka informacja, którą na screenu pokazałem.
 
To może inaczej, masz możliwość połączenia się tym telefonem z internetem poprzez WiFi?
Wyczytałem, że można zaktualizować z poziomu telefonu. Wystarczy wejść do menu "Opcje" -> "Urządzenia" -> "Aktualizuj oprogramowanie"
 
Tak, mam możliwość łączyć się po przez wifi. W BB 8900 nie ma niestety opcji "aktualizuj oprogramowanie".
 
Może to pomoże, w jakiej sieci jest telefon?
 
Telefon jest z T-mobile. Jest nawet z logiem z tyłu telefonu. Telefon pracuje na sieci Heyah.
 
Problem z głowy. Udało się zaktualizować BB do wersji 5.0
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top