Badziewne 1up'y

Obserwuję od dłuższego czasu jakie "wstawki" robią ludzie, widzę iż robi to się iście denerwujące więc wychodzę z założenia że trzeba coś z tym zrobić. Bo niestety forum regulaminowe od 1up chyba mało kto i tak czyta a jak już to i tak trudno jest mu to zrozumieć. Moja propozycja więc jest taka by do generatora dodać miejsce dodania pliku oraz kilka hostingów do wyboru z którymi forum byłoby jakby "sprzęgnięte" (automatycznie wysyłałoby dany plik). Do tego założyć taką blokadę że musiałby wypełnić wszystkie pola żeby zakończyć rejestrację i w pełni korzystać z naszej skarbnicy. A natomiast dla świeżo założonego konta wyświetlał się tylko owy generator. Mógłby widzieć forum np w określonych godzinach ale nie mógłby pisać - wyeliminowałoby to spam typu >fafasfagshagskka< w tytule >afafafddaf<.

Co więc myślicie o tym?
 
nowy, przyjaźniejszy generator jest w trakcie tworzenia - niestety mam mało czasu na to bo jeszcze praca i studia...

a co do 1-szej wstawki to nie jest wymagana, równie dobrze można napisać 5 sensownych postów ;)
 
Mnie też już zaczynają denerwować wstawki typu : "to jest aplikacja do archiwizacji plików"
Zero screenów , zero linków nic ale to kompletnie nic. Może dodać jakiś punkt do ostrzeżeń ? Np niezapoznanie się z regulaminem?
 
CNK - mówisz sensownych ale niestety przecież znajdują się także takie spamery którzy mają chyba trociny zamiast mózgu... A poza tym choć też mam mało czasu to jednak jakby było coś możliwego do zrobienia przez takiego szarego usera jak ja to pisz śmiało, bd się cieszył że mogę nie będąc modem uczestniczyć w prowadzenie forum;)

Igor - punkt w ostrzeżeniach nic nie da, tu trzeba wymyślić taktykę zapobiegawczą a nie poszerzać listę kar...
 
ewentualnie napisać skrypt, który będzie sprawdzał treść pierwszej wstawki, jak np nie znajdzie w treści .jpg, .png albo bannera, to żeby zablokował dodanie wstawki. można też wprowadzić akceptację postów przez modów dla turystów w danych działach.
 
Dokładnie ... Można wprowadzić jakiś skrypt który dawał by możliwość akceptacji wstawki . Odrazu dawał by range
 
Dokładnie ... Można wprowadzić jakiś skrypt który dawał by możliwość akceptacji wstawki . Odrazu dawał by range
ok, jak zrobisz to nie ma sprawy - zainstaluje go na forum ;)
 
Z mojej strony: chciałem dodać 2-3 tematy z ebookami do działu download/market. Z tym, że nie mogę, bo nie mam dość uprawnień, żeby to zrobić z poziomu forum ebooki, a z poziomu '1up' można dodać tylko rzeczy związane z gsm tzn. bez ebooków, audio booków itd.
 
LoLwawel, wystarczy Ci do tego ranga Świeżak którą zdobędziesz już za 2 posty albo wstawisz jakąś gierkę, motyw bądź coś w 1up i będziesz miał już dostęp;)
 
Świeżak Pawle jest od 5 postów.
 
może takie trochę nie na miejscu pytanie, ale mam trochę rzeczy - aplikacje/ gry - są one ściągane z kądś tam ;), czyli wystarczy zmienić nazwę dodać hasło i można uploadować?, nie ważny jest serwer na jakim to będzie, nie mam żadnych kont premium żeby tam nabijać te punkty ale czasami chętnie coś wrzucę ciekawego co np. mi się przydało
 
Świeżak Pawle jest od 5 postów.
:omg: Wiem że od 5... Ale on ma trzy więc temu napisałem że wystarczą mu jeszcze dwa

Baikal, poza wspomnianym oznaczeniem najistotniejsze jest żebyś wrzucił na jakiś taki host który szybko nie "wygasza" linków... Popatrz na jakie wrzucają koledzy (zwłaszcza Terlik albo ziomal123) i najlepiej wrzucał FileUploaderem. Info o hostingach znajdziesz tu: https://forum.gsmx.pl/54483/hostingi-plikow/3.html#post244993 a z kolei FuP'a tu: https://forum.gsmx.pl/54721/file-image-uploader.html ;)
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
@up
Popieram, skrypt nie jest zbyt trudny,a dałby mniej roboty dla moderatorów :)


Ufff, 2dni a bym odkopal ;x
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top