Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Witam!
Ostatnio po raz nty rozwaliłem moje OEM słuchawki z Avili i postanowiłem w końcu je zmienić. Planuje kupić adapter Avila/3,5 mm i do tego słuchawki z iPhone'a. Ma ktoś z Was taki zestaw? Nic się nie dzieje, bo nie wiem czy te słuchawki nie spowodują czegoś niepożądanego ( u kumpla w Nokii te słuchawki zawieszały telefon). Jeżeli możecie to podajcie jakieś linki z allegro z innymi dobrymi słuchawkami tak do 50 zł, bo więcej nie planuje. Zależy mi na dobrym basie. Mogą być douszne i dokanałowe.

Pozdro!
 
Powiem szczerze, że słuchawki od iPhone są średniej jakości, aczkolwiek dla mnie są wystarczające.

W tej cenie będzie trudno znaleźć słuchawki z dobrym bass'em.
Sprawdź słuchawki SonyEricsson z systemem Bass Reflex, Philips bądź Sennheiser (własne CX 300 kupiłem za 40 zł w Media Markt).
 
Z dobrym basem to z sonnyericson'a w595 (ja takie mam i sa ok na jacka 3.5)
 
Znajomy mi polecił Creative EP np. takie: CREATIVE EP-630 stereo BASS słuchawki mp3 iPOD (1239444359) - Aukcje internetowe Allegro
Co sądzicie o tych? Albo jakieś inne z serii EP?
 
Ich oryginalność jest wątpliwa.

W sklepie internetowym rozpiętość cenowa wynosi 54 - 110 zł, więc to niemożliwe, aby słuchawki kosztowały 17 zł.

Patrz na komentarze (zwłaszcza negatywne, opisujące sprzęt u tego i innych sprzedawców).

Moim zdaniem w/w aukcja dotyczy słuchawek zbliżonych do Creative, a nie w pełni oryginalnych.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top