Android 2.3 from Galaxy Mini to Galaxy 3

Witam ! Ostatnio zrobiłem flasha systemu na Galaxy 3 mojego brata . Ma teraz 2.2. Całkiem fajnie to wygląda, nic nie muli ( wcześniej używanie tego fona to była porażka, tak mulił Xd) . Ale to jeszcze nie to . Chciałbym wgrać jeszcze Androida 2.3.X . I teraz nasuwa się pytanie . Czy Android 2.3.4 lub 2.3.6 z Galaxy Mini podejdzie to do bratowego Galaxy 3 ?
 
nie, trzeba szukać modyfikowanych romów na galaxy 3.
 
Kurde ... Właśnie nie mogę znaleźć . Gdybyś coś znalazł to weź napisz .

A co myślisz o [ROM][FROYO] Kyrillos' ROM v9.6 JPU ? ( nie daję linku bo nie wiem czy mogę )
Oczywiście jest on do Galaxy 3 .
 
Ostatnio edytowany:
jeden rom będzie lepszy od innego na danym sprzęcie. sprawdź i się przekonasz
 
Wiem . Napewno go sprawdzę ale dopiero na weekendzie . Jak wszystko zrobię to powiem co i jak i wstawię tego roma na forum . Pzdr.

A i jeszcze jedno . Mam nadzieję, że da mi to Androida 2.3

Dobra . Wgrywam teraz Kyrillos ROM v10 Final Version . Android 2.3.7 . Bazowane na cyanie 7.2 chyba . Jak skończę to dam znać . Jeszcze planuję zrobić roota jeśli nie będzie i wgrać Chainfire 3d, żeby fajnie można było se pograć . A wcześniej aktualizację Kyrillosa do v10.3. Podobno poprawia wiele bugów i działa normalnie odtwarzacz wideo bo w v10.0 nie działa .

---------------------------------------
EDIT:
Dobra Rom wgrany . ;d . Jak na pierwszy rzut oka to działa bardzo szybko . Posiada launchery : ADW Launcher, GoLauncher Pro, Program uruchamiający, stockowy, i Sony Ericsson HD. Roota chyba nie ma więc zaraz zrobię . A doradźcie mi czy lepiej wgrać customowanego kernela który ma w sobie ustawienia, że procesor odrazu jest podkręcony do np. 1000 Mhz czy lepiej samemu wgrać SetCpu i podkręcić ?
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top