Aktywność Forum GSMX

A moim zdaniem mirror powinien być robiony tylko wtedy gdy wcześniejszy nie działa ... Bo śmieszy mnie to gdy ktoś wrzucą grę lub aplikację a 5 minut po nim już jest mirror tego pliku . Tak samo pierwszy mirror powinien być zastępowany świeżym tak by był jeden post z ciągle działającym linkiem.
 
mirrory są ok pod warunkiem że to różne serwisy (dużo użytkowników ma konta premium) a tak zazwyczaj jest
jeśli będzie robione tak, że w pierwszym poście zawsze najnowsza wersja albo odnośnik do niej to nie ma sensu wywalać dyskusji bo tam zostaną tylko mirrory... dobrze jest, że pierwszy post jest u góry na każdej stronie, to jest na plus dyskusji
proponowałbym też ogarnąć martwe działy typu BB czy Maemo

a w ogóle to my sobie możemy gadać... porządki, zmiany, rewolucje a może niech w pierwszej kolejności głos zabierze CNK
 
E tam, ja tu tylko sprzątam.. A wracając do tematu to myślę, że nowy generator pozwoli znacznie zaoszczędzić przygotowanie posta i przyczyni się do jeszcze lepszego i wygodniejszego zamieszczania postów. Chciałbym by inni spoza ekipy również mieli okazję z niego skorzystać, jednak jak to będzie - wyjdzie w praniu ;)

Co do reklamy na innych stronach to aktualnie jest ona jedynie w formie linków. Pomysł irocketa z wywalaniem postów użytkowników mi się osobiście nie podoba i uważam że takie coś nie przejdzie.

Robienie mirrora gdy wcześniejszy nie działa też nie zawsze może być łatwe, zwłaszcza po jakimś czasie, jak okaże się że 99% linków do danego pliku, które można znaleźć w Google już wygasła lub została zablokowana z powodu naruszenia..
 
No a może pomyśleć o wymianie banerów z innymi forami ?
 
Daj przykład forum które się na to zgodzi, nie jest konkurencją, a ponadto jest zbliżone tematycznie ;)
 
A no można coś poszukać , jest nas tu dużo każdy jak być coś poszukał to może może ... Szymonie !!!
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 50 Odpowiedzi
CNK Ogłoszenia 0 Odpowiedzi
Top