Aktualny stan konta na ekranie dzisiaj

Temat w 'Poradnia i dyskusje Windows Mobile' rozpoczęty przez CNK, 25.08.2010.

 1. CNK

  CNK Zawsze Spoko! GSMX Team

  Dołączył:
  18.06.2005
  wiadomości:
  6,378
  Otrzymane lajki:
  960
  Aktualny stan konta na ekranie dzisiaj

  Czasami warto wiedzieć ile aktualnie mamy na koncie. Można robić to szybciej - nie wybierając numeru, tylko klikając na ikonkę na ekranie Dzisiaj. Co więcej - informacje o naszym stanie konta mogą się same aktualizować automatycznie.

  1. Na początku musimy pobrać i zainstalować widget PDAStatus.

  2. Po instalacji przechodzimy do ustawień nowego dodatku: Start/Ustawienia/Dzisiaj :arrow: przechodzimy do zakładki Elementy/PDAStatus/Opcje... :arrow: otwieramy zakładkę Balance i uzupełniamy kolejno:

  1) Number - numer który wybieramy by sprawdzić stan naszego konta. Wybierając ten numer stan konta ma się pojawić w wiadomości-chmurce :arrow: w tak-taku i większości pozostałych sieci jest to *101#

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  2) Interval - tutaj podajemy w sekundach jak często odświeżany ma być stan naszego konta. Minimalna wartość to 60 sekund.

  3. Input format - podajemy tutaj dokładnie tekst, który wyświetla się nam przed kwotą, w tak-tak jest to: Kwota brutto:

  [​IMG]

  4) Output - tutaj podajemy format wyjściowy, jaki będzie na naszym ekranie dzisiaj. Po %s[f2] możemy wstawić skrót waluty: PLN, zł, lub coś innego.
  [​IMG]

  5) Reset interval - nie wiem jeszcze za co do końca odpowiada ta opcja, najprawdopodobniej jest to ustawienie przerwy/przedziału resetu.

  6) Prevent system notification balloon - włączenie tej opcji zapobiega włączaniu się chmury z info przy odświeżaniu stanu konta.

  Przy poprawnym ustawieniu na naszym ekranie dzisiaj pojawi się nasz aktualny stan konta:

  [​IMG]

  Jeśli nie chcemy czekać na automatyczną aktualizację, możemy ręcznie uaktualnić stan konta, klikając na ikonkę pieniążka:
  [​IMG]
   

Poleć tę stronę