Wyniki wyszukiwania

  1. krzysio14

    Problem z kartą pamięci w MyPhone Fun 3

    Witam. Nigdy nie sądziłem, że będę miał taki problem ale jak się kupuje tanio dość dobry sprzęt to wiadomo, że nie wszystko będzie w nim okej. A więc posiadam myphone fun 3 i w nim nie mam "bezpiecznego usuwania karty pamięci". Nie wiedziałem, że tak okroją jego soft, że po wyjęciu karty telefon...
  2. krzysio14

    Menedżer urządzeń w androidzie kit kat

    O tuż gdy korzystam z przeglądarki chrome potem z messengera albo jakiś aplikacji to co jakiś czas wyskakuje mi w powiadomieniach menedżer urządzeń o blokadzie lokalizacji lub innych rzeczy. Da się wyłączyć to wyskakiwanie? Raz zaznaczyłem opcję o blokadzie to czemu cały czas mnie o tym informuje.
  3. krzysio14

    Smartfon do 400zl

    Witam. Chce kupic smartfon do 400 i czy myPhone fun 3 to dobry wybor? Chyba nie ma na rynku tanszego z takimi specyfikacjami.
  4. krzysio14

    Telefon LG e460 się nie włącza

    Rozładowany był na amen więc się nie włączał. Wystarczyło poczekać dłużej aż się podładuje i włączyć. Jeśli się nie ładuje to obstawiałbym uszkodzony slot microUSB od ładowania, lub zepsutą ładowarkę. 1. Sprawdź inną ładowarkę. 2. Sprawdź ładowanie kablem USB podłączonym do komputera. 3...
  5. krzysio14

    Język w prestigio

    Otuż w telefonie prestigio mam problem z językiem. W ustawieniach mam zaznaczoną opcje języka polskiego ale w aplikacjach sms czy spisie numerów mam wyświetlany język angielski. Czy da się ustawić by wszędzie był język polski?
  6. krzysio14

    Internet przez telefon

    Mam pytanie: Czy jest możliwość by mieć internet w komputerze przez smartfona xperie x8? Najlepiej połączeniem USB chyba, że połaczenie bluetooth jest szybsze od USB.
  7. krzysio14

    Konta google w xperii X8

    Mam problem, ponieważ mam 2 zapisane konta google na telefonie, do pierwszego hasła nie pamiętam (konto ojca, usunąć nie mogę) a drugi jest mój, chciałbym wejść na android market ale nie mogę bo bierze do logowanie te pierwsze konto. Da się jakoś ustawić by brało drugie?
  8. krzysio14

    Pytanie dotyczące GG

    Prosto z mostu: Czy jest możliwość kupna (jak by to nazwać) abonamentu w aplikacji GG na androida, który można kupić w aplikacji mobilnej GG na telefon z javą? (np. GGwOrange) Czy tylko za pomocą połączenia internetowego?
  9. krzysio14

    Czy można zmienic sterownik

    Mam pytanie. Czy jest możliwość zmiany jakiegoś pliku (bądź sterownika) od nagrywania dźwięku, żeby nagranie było lepszej jakości albo, żeby nagranie zapisywało w formacie mp3?
  10. krzysio14

    Jak rozpakować plik .fbn?

    Witam. Mam pytanie: Jak rozpakować plik z rozszerzeniem .fbn czyli softu c510 platformy A2 DB3210?
  11. krzysio14

    240x320 Symulator The Sims 3 Wymarzone Podroże PL

    The Sims 3 Wymarzone Podróże Producent: EA Mobile Rozmiar: 750 kb Rozszerzenie: jar Rozdzielczość: 240x320 screeny download http://rapidshare.com/files/432877449/The_Sims_3_Wymarzone_Podrorze_PL_240x320_by_krzysio14.jar lub Free File Hosting, Online...
  12. krzysio14

    Wgranie Języka

    Mam pytanie czy jest taka możliwość wgrania języka np. rosyjskiego do telefonu Sony Ericsson C510.
  13. krzysio14

    Jak znienić dźwięki w telefonie

    Mam pytanie. Czy jest taka możliwość zmiany dźwięków w sony ericssona c510. np. alert o nadchodzącym pliku przez bluetooth i różne.
  14. krzysio14

    Sony Ericsson G705

    Czy ten telefon jest ok? Jakie ma wady, i jakie ma zalety. Proszę pisać jak ktoś coś wie na ten temat.
Top