Wyniki wyszukiwania

  1. S

    Szukam Książki

    Witam wszystkich Pilnie poszukuję książki Pata Cornoya "Muzyka Plaży" w wersji elektronicznej. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc.
  2. S

    nokia 6610 - kod ograniczeń

    wylacza sie. Ale dopiero po wyskoczeniu tego tekstu z kodem. Wcześniej było ok.
  3. S

    nokia 6610 - kod ograniczeń

    Simlocka miał zdjętego dużo wcześniej, a z tym kodem wyskoczyło mi dwa dni temu. I teraz już się sam wyłacza
  4. S

    nokia 6610 - kod ograniczeń

    Witam. Posiadam nokię 6610. Po włączeniu telefonu pokazuje się napis "na telefon nałożono ograniczenia", i jest okienko do wpisania kodu ograniczeń. Czy da się to jakoś samemu rozwiązać???
  5. S

    Pogromcy mitów

    ekstra program :) i pomysły bardzo oryginalne :) a co do brainiaca..... Nie próbujcie tego w domu :D:D:D:D:D
  6. S

    Szybko i Wściekle

    film jest w porządku. Ale poprzednie części były dużo lepsze...
  7. S

    co sadzicie o symbianie

    Telefony chodzące na symbianie to naprawdę fajna sprawa. Dają wiele możliwości. Zarówno gry jak i przydatne programy. Są one niezawodne jeśli tylko potrafi się je dobrze użytkować. A można sobie system totalnie popsuć (delikatnie mówiąc).
  8. S

    drugi aparat w nokii 6500slide

    tiku żeby to było takie proste to bym na forum tematu nie zakładał:) dzięki chłopaki pozdrawiam To zamykam
  9. S

    Nokia N95 8GB [Opinie]

    znajomi posiadający n95 mówili że po pewnym czasie użytkowania tylna klapka szwankuje. Potrafi nawet sama odpaść Poza tym telefon naprawdę super:) Polecam
  10. S

    drugi aparat w nokii 6500slide

    no właśnie tylko nie wiem jak wogóle przejść na tą kamerkę z przodu. Jak ją włączyć??????
  11. S

    n95 Motyw

    może spróbuj jeszcze datę przestawiać jeszcze
  12. S

    n95 Motyw

    sprawdź na kompie datę utworzenia danego motywu. i ustaw sobie wtedy w telefonie podobną (tydzień - dwa tyg po). i wtedy wrzucasz sobie motyw na kartę pamięci np (kopiuj wklej: jak na pendrive'a). I normalnie odpalasz ten motyw w telefonie szukając go na karcie pamięci. kolega podał Ci gdzie po...
  13. S

    drugi aparat w nokii 6500slide

    to jeszcze mógłbyś powiedzieć jak to zrobić? Bo ja przejrzałem cały telefon i nie mogę nic znależć
  14. S

    Nokia 6500 slide

    Telefon bardzo dobry. Polecam> Nie mam z nim żadnych problemów. Bateria trzyma mi w nim około 4-5 dni.
  15. S

    drugi aparat w nokii 6500slide

    Witam Mam pytanko. Czy da się korzystać z kamery wbudowanej z przodu w nokii 6500slide jak z normalnego aparatu???
Top