Wyniki wyszukiwania

  1. K

    Lockerz.com - wymień punkty na nagrody! sprawdzone!

    Dostałem dziś PS3 :P Nie będę tutaj reklamował innego forum, więc po prostu skopiuję temat, który tam napisałem. Restock : Luty Nagroda : PS3 Game System - 250 GB Data wysłania / otrzymania : 23.03.2O10/ 25.03.2O10 Vat / Cło : 0 zł Kurier / Poczta : Kurier UPS Miasto : Gdynia PTZ /...
  2. K

    Lockerz.com - wymień punkty na nagrody! sprawdzone!

    dzięki ;) Mam trochę kasy, dozbieram jeszcze i będę miał na ewentualne cło :) Jak dojdzie to oczywiście wrzucę zdjęcia i być może unboxing video :D
  3. K

    Lockerz.com - wymień punkty na nagrody! sprawdzone!

    Panowie i Panie. Jeszcze nie mogę do siebie dojść po tym, jak zamówiłem swoją nagrodę ;] Muszę się pochwalić :D
  4. K

    Lockerz.com - wymień punkty na nagrody! sprawdzone!

    gratulacje! A ile płaciłeś? :) EDIT: Aha, sorry. Nie zauważyłem :P
  5. K

    Lockerz.com - wymień punkty na nagrody! sprawdzone!

    gratulacje ;] teraz pozostaje tylko czekać na kolejny restock, który już niebawem :) Ile fal sobie wykupiliście? ;)
  6. K

    Gra na ostatnią literke

    towarzystwo :)
  7. K

    20dollars2Surf

    Wpadłem ostatnio na pomysł zorganizowania "forumowej piramidy zarabiania"w surbarze. Konkretnie chodzi mi o 20dollars2Surf Ogólnie o stronie: 20dollars2surf.com to francuski surfbar płacący w dolarach za oglądanie banerów reklamowych, obecnie jest najlepszą i najbardziej korzystną ofertą dla...
  8. K

    Lockerz.com - wymień punkty na nagrody! sprawdzone!

    Siema panowie! Widzę, że i na tym forum są fani Lockerz ;) Wczoraj w skrzynce znalazłem swoją koszulkę :D Oto fotki: Zdjęcie paczki: Packing slip (sorry za jakoś zdjęcia :D): Jakaś kartka, która była dołączona z tyłu paczki: No i sama koszulka: ;) Pokazuje to, że Lockerz jest uczciwe no...
  9. K

    SZTUCZKA NR 5

    czerwony młotek :O myślałem, że ściema, a się miło zaskoczyłem :D
  10. K

    Zarabianie w internecie

    √Chcesz zarabiać? To instrukcja właśnie dla Ciebie. √Nie musisz mieć własnej strony. √Nie musisz poświęcać dużo czasu. √Nie musisz się zbytnio wysilać. Wstęp: Objaśnienie, jak to działa? Płacą Ci za klikanie w reklamy i oglądanie jej przez 30s 1cent (1 reklama=1cent) dziennie jest 25-30...
  11. K

    Zarabiaj

    sposób opisany na mojej stronkce: http://www.fifadeluxe.yoyo.pl :D bogaćcie się ;)
  12. K

    Opera Mini 4 [Wszystkie Wersje]

    Mam do zaprezentowania Operę Mini 4. Rozdzielczość 128x128. Po wersje na inne rozdzielczości zapraszam tu: http://www.operamini.com/download/pc/ 128x128 RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting Link :ok: by KOZAK1120 30.08.09r.
  13. K

    Gra na ostatnią literke

    traktor :biker:
  14. K

    Gra na ostatnią literke

    anarchia
  15. K

    mega iluzja

    pewnie zatrzymali film i dołożyli kartę :P
  16. K

    Włatcy Móch

    heh. Nie no to jest dobre :D "Iskra Opole, ja Iskrę w d***....." :D
  17. K

    Gra na ostatnią literke

    malaga
  18. K

    Gra na ostatnią literke

    ortografia
  19. K

    Gra na ostatnią literke

    alfabet
  20. K

    Gra na ostatnią literke

    Arystoteles
Top