Wyniki wyszukiwania

  1. dr.xavier

    nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

    Witam, szukam sieci która ma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci może to być play orange czy co kol wiek innego nawet mało znanego byle nie było problemu z kupnem startera oraz doładowaniami :) tak max 20 zł na miesiąc oraz żeby w tym 20 zł był jeszcze internet 1gb spokojnie wystarczy...
  2. dr.xavier

    Lumia 635 [lumia selfie]

    co do aplikacji lumia selfie, problem po aktualizacji do lumia denim nie rozwiązał się, dopiero po ustawieniach fabrycznych przeczyszczeniu karty pam i telefonu problem ustał :)
  3. dr.xavier

    Lumia 635 [lumia selfie]

    no tak świetny pomysł, ale ja chciałem inaczej z tego kożystać a mianowicie ze jak mam połączone 2 te same numery to wiadomosci wchodza mi do jednej rozmowy i w tedy bym nie musiał przełączac na inna rozmowe zeby wyslac do plusa... bo akurat ta osoba ma taniej z play do mnie a ja mam z plusa to...
  4. dr.xavier

    Lumia 635 [lumia selfie]

    komórkowy ten i ten komórka
  5. dr.xavier

    Lumia 635 [lumia selfie]

    aktualizacja "Nokia Denim" rozumiem ze to jakaś aplikacja czy co ? :/ wyczytałem że to jakaś aktualizacja dla Nokii jest, ja mam Lumia Cyan aDenim jest dostepna tylko dla pare telefonów takich jak: 830 730/735 930 1520 i Lumia Icon (929) a ja mam 635 wiec odpada. a co to numerów, to tak jest...
  6. dr.xavier

    Lumia 635 [lumia selfie]

    nikt nic? :(
  7. dr.xavier

    Masz czy nie masz?

    nie mam masz Blackberry?
  8. dr.xavier

    Gra na ostatnią literke

    AnonymouS
  9. dr.xavier

    Liczymy do miliona

    1253
  10. dr.xavier

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    ten teamtu wygasł?
  11. dr.xavier

    Lumia 635 [lumia selfie]

    takie coś wyskakuje xD haha :P dodam ze WP v8,1 (dołączony plik) a zeby nie zakładać kolejnego tematu, mam pytanko ? mam połączony kontakt jeden numer jest z play a drugi numer jest z plusa, i jak uswiadomić telefon żeby wysyłał na numer który ja chce akurat w tym przypadku na Plusa zeby...
  12. dr.xavier

    Lumia 635 [lumia selfie]

    Witam, posiadam lumie od końca sierpnia początku września i mam taki problemik z nią że nie mam zainstalowanej aplikacji lumia selfie nie umiem jej zainstalować bo chce ją aktualizować ale jak ją aktualizuje to błąd wyskakuje :/ i co robi aktualizacje aplikacji to musze anulować lumia selfie jak...
  13. dr.xavier

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    z kwejka xD ludzie jaja se robią xD
  14. dr.xavier

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    fajna strona xD
  15. dr.xavier

    Telefony z najlepszym aparatem

    oł :O to nawet mój aparat nie ma tyle :O ja mam 16mpx w aparacie cyfrowym :O serce mi stanęło xD nigdy nie słyszałem o tak wielkim aparacie w telefonie :) szacunek dla Noki :) zdjęcia z tego telefonu również widziałem Podziwiam :) osobiście wolę mieć aparat cyfrowy niż telefon z dobrym aparatem :)
  16. dr.xavier

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    bo ja jestem uczciwy a nie to co wy !! :/ a potem tacy biorą się za rządzenie Polską i mamy jak mamy...
  17. dr.xavier

    ANDRU ładowarka oraz Głośnik Android robot. Mini komputer z systemem Android.

    Hater ma rację nie warto ładować większym "prądem" ponieważ to bardzo skraca ładowanie akumulatorka, najlepiej jest ładować oryginalnymi ładowarkami dołączonymi z akumulatorkiem w tedy mamy pewność ze one są dobrze pasowane, w USA -czy skąd to przyszło, mają pewno dużo kasy to mogą sobie...
  18. dr.xavier

    Kto napisze ostatni post wygrywa !

    Ludzie przestać spamować !! :D koniec tego tematu :P
  19. dr.xavier

    Świeżak w androsiu - porady

    czy nie wydaje się wam duży pobór energi na coś znika?
  20. dr.xavier

    Świeżak w androsiu - porady

    włącza sie deep sleepy
Top