Wyniki wyszukiwania

  1. K

    Problem z podłączeniem noki 6070 do komputera

    Chciałbym podłączyć nokie 6070 do komputera mam oryginalny kabel usb + zainstalowane sterowniki + pc site ale gdy wkładam kabel do telefonu wyświetla mi się informacja "Nie rozpoznano urządzenia USB" temu kto pomoże postawie 5 piwek :) Pozdrawiam
  2. K

    Strona z E-Bookami

    Więc tak na tą chwilę szukam:: Marcin Świetlicki - Dwanaście, Jacek Rębacz - Zakopane, sezon na samobójców, Jeffery Deaver - Błękitna pustka, Dar języków i Kolekcjoner kości z góry wielkie dzieki Pozdrawiam :good:
  3. K

    Prison Break

    Prison Break to po prostu arcydzieło żaden serial mnie tak nie wciągnął miejmy nadzieję że autorzy nie przesłodzą i że dalej on będzie tak ciekawy i pełen akcji
  4. K

    Więcej Pamięci

    |Ja w swojej 6630 mam MMC 64MB ale tez kwestia czasu i ja zmienię bo telefon wręcz się dusi
  5. K

    Strona z E-Bookami

    Witam podaję stronę którą dostałem od sub-sero z e-bookami jest tutaj wiele bestsellerów. I zarazem mam prośbę o więcej takich linków, albo uploady pojedynczych książek. http://www.4shared.com/dir/694089/9b0fb5d0/ebooki.html z góry dziękuję Link :ok: by CNK 21.07.08r.
  6. K

    ile mhz

    Proszę: 2100 MHz :) pozdrawiam :good:
  7. K

    Najgorsze SMS'y

    Ja jako takich wpadek nie miałem. Jedyne co to zdarzyło mi się przez przypadek napisać do nauczycielki albo jakiejś koleżanki smsa typu "mamo za chwile będę" no ale co do takich fajniejszych smsów to napisał do mnie jakichś ktoś że "wydupce trzynastkę" ja mu odpisałem "że co?" to on mi to samo...
  8. K

    Twój Pegasus

    Witam:) Pochwalcie się kiedy i w jaki sposób zdobyliście pegasusa, w co graliście najwięcej a co nawet nie chcieliście wkładać do "konsoli".
  9. K

    Fotografia Firmy aparatow

    Ja preferuję Nikona, jest wydajny i dobry dla początkujących i zaawansowanych fotografów. Natomiast nie przepadam za Kodakiem strasznie żre baterie i jest wolny (pewnie powiecie że to zależy od modelu, ale takie jest moje zdanie).
  10. K

    X czy Y

    c.s 1.6 niebo czy piekło ?
  11. K

    Gra na ostatnią literke

    alarm
  12. K

    Skojarzenia

    czekolada
  13. K

    Nokia 6630

    Witam :) Wypowiadajcie się na temat nokii 6630. Ale prosił bym o jakieś ciekawostki o których mało kto słyszał :)
Top