Wyniki wyszukiwania

  1. E

    LG KU 990 - Dostęp aplikacji do internetu

    W sumie to coś tam ustawiłem, ale i tak przeglądałem teraz net za pośrednictwem wbudowanej przeglądarki - która działa :)
  2. E

    LG KU 990 - Dostęp aplikacji do internetu

    Data jest ok, strefa czasowa też. Synchronizowanie wyłączone. Nie wiem w czym rzecz... Dla aplikacji ustawiłem punkt dostępu - powinno działać. Próbowałem też na ustawieniu UMTS oraz GSM, ale jest to samo.
  3. E

    LG KU 990 - Dostęp aplikacji do internetu

    Już to zrobiłem... udało mi się zainstalować operę aczkolwiek teraz cały czas pluje mi się o błędną datę w telefonie ? Wcześniej o jakiś problem z serwerem.
  4. E

    LG KU 990 - Dostęp aplikacji do internetu

    Telefon jets w PLAY'u. Problem polega na tym, że nie mogę skonfigurować netu tak, aby aplikacje mogły z niego korzystać. Kiedyś to działało, ale coś namieszałem i teraz za cholerę opera nie chce się połączyć.
  5. E

    [KU990 & KU990i] Motyw HTC Hero [PL]

    jestem ciekaw jak to słodko muli na KU990 :)
  6. E

    Prima Aprilis 2O10 ;)

    nie no na innych serwisach to był light, ale tutaj się działo :D
  7. E

    Gry dla starszych kompów

    Żartujesz ? :D Do tego potrzeba minimum karty graf na PCI! W życiu nie pójdzie. Ogólnie ze SWAT'em 4 też mogą być problemy i z niektórymi jeszcze. Może Heroes 3? :)
  8. E

    Znacie program do odtwarzaniu video na komie ?

    potwierdzam. nie da się przewijać video ;/ masakra z tym...
  9. E

    Skąd wziął się twój nick?

    a mój z klawiatury się wziął :)
  10. E

    Karta Graficzna

    Matheo11 zapewne chodzi Ci o AGP i PCI, PCI-E... nie wiem jak można pomylić sloty ^^ a co do tych "polecanych kart" to nie bierz 9600... 9800 albo jakiś radeon HD 4850 chociażby :)
  11. E

    Najszybszy strzelec na świecie

    koleś wymiata! widziałem wiele rzeczy związanych z bronią, ale czegoś takiego w życiu :D
  12. E

    Post z forum komórkowego

    a ja rzucałem n6600 z 4 piętra... :) wytrzymała kilka upadków póki się cała rozsypała :D
  13. E

    Największa pułapka na Ziemi

    coś jak trójkąt bermudzki xO naprawdę ciekawe nie powiem... aczkolwiek straszne ;/
  14. E

    Najdluższa ksiażka jaką przeczytaliscie

    szewczyk dratewka ? 21 stron ? to gazety, które czytałem były grubsze :) absolutnie nie czytałem i nie bd czytał książek :) nie interesuje mnie to co narzucają mi inni.
  15. E

    iPhone z 3,2 MPix aparatem

    Coś mi ten napis śmierdzi photoshopem albo paintem Skąd wziąłeś info? odp. Źródło: komórkomania ciekawe czy będzie można kręcić wideo...
  16. E

    Wgranie javy na LG

    nie łatwiej jest jednak kupić sobie kartę i wrzucać masowo albo wysyłać z innego telefonu ?
  17. E

    PLAY zdejmuje simlocki :D !!!!!!!!!!!!!!

    mi to zwisa... jak w swoim KU 990 nie dostałem sim locka ^^ ale za to mój kumpel z N73 ME ma sim locka :D pech ;) jestem za... skończy się walka na zdejmowanie sim locka i wtedy orange i sim plus też bd musiały odejść od sim locka! najbardziej w orange wkurza mnie ten ich pier... znaczek...
  18. E

    MP# w nokii 6020

    w 6020, KD PLAYER ? coś mi się nie wydaje... ten telefon ledwo co radzi sobie z AMR'ami :) wiem, bo sam go miałem... nie lepiej zainwestować w byle jaki odtwarzacz mp3? =/
  19. E

    Gry, w które baliście się grać

    nie było takiej gry... mając 5 lat pocinałem w SH albo w RE... :) nie ma takiej gry :D lubię się bać :P
  20. E

    Nasze stronki :)

    Eddy Gallery oraz www.latwe-zarabianie.cba.pl :D jeszcze sporo tego było, ale te mają mniej niż pół roku chyba ;f
Top