Wyniki wyszukiwania

  1. isia

    idziesz czy nie idziesz

    {energy co to jest ? ahahah omg: jak mozna teog nie wiedziec? xDD }:| jak zapraszasz to mogęę iść:D idziemy na spacerek ? :D
  2. isia

    idziesz czy nie idziesz

    yy nie xD idziesz na randeczkęę ?
  3. isia

    idziesz czy nie idziesz

    no pewnie :dD idziesz na dicho ? ;>
  4. isia

    Dowody na to, że szkoła jest filmem

    :phahahhahaa <haha> super to jest! :D mam to na nk :D masakryczne ..:DD
  5. isia

    Najgorsze SMS'y

    nop to ja często dostaje eski typu "hej MArta(bądx jakies inne imiona.."... po czym ja na to,, sory ja nie mam na imię marta a ten ktoś a jak ? ; > no to mówię Patrycja.. i co .. angle się okazuje ,że jest z tego samego miasta, bądź nawet dzielnicy. :/ [ e i pomyłka tiaaa.! ] ale cóż ja się...
  6. isia

    10 prawd Samsunga (Czyli dla nieznających samsunga)

    e no ja wgrywałąm tak jak tam pisało i [cenzura]!!. nic. nie działa. ;/
  7. isia

    idziesz czy nie idziesz

    nie (mam noge w gipsie. xD ) Idziesz pokarac ze mną botÓw w CS? :)
  8. isia

    Samsung E250

    moim zdaniem ten model im nie wyszedł :) ej sory skoro mi bateria po naładowaniu już trzyma góra dwa dni , jak nic nie robie. ;/ mp3.. starsznie cichee ,wr. apart - SŁABA JAKOŚĆ... ;/ , nie da sie zmienić sygnału sms tlyko standardowe.. PFF! .. chcę jak najszybciej go zmienić.. ;/ a i no...
  9. isia

    Problem z wrzucaniem aplikacji na Samsung E250

    powiem Ci,że najlepiej to chyba zmienić kome.. też próbowałam dograc słownik ... z il str ja ściagałam.. zmieniałam format i nic!. po prostu ten fon to szajs.. co do tego sciagnęłam sobie to i także mi się nie dało dalej wgrac.. owszem wgywało sie na kome, ale nie obsługiwany format itp...
  10. isia

    10 prawd Samsunga (Czyli dla nieznających samsunga)

    aj no cóż.. mam Samsunga e250 od ponad roku i na prawde jest tragedią!!!. . nie mozna tego nazwaC FAJNYM TELEFONEM. nie dośc,ze oddałam go 3 rzy do naprawy , to włąsnie ma tyle wad,że to jest koszmar... nie mozna miec rozkładu jazdy, nie mówiąc o słownikach językowych w tym modelu to nie...
  11. isia

    Życzenia okolicznościowe

    Zdrowia ,szczęścia pomarańczy niech ci ...(imię, ksywa obojętnie co) nago tańczy hihi ;p
  12. isia

    Fajne, śmieszne SMS-y

    Aby odblokować rzuć o ścianę . :) Nie bądź taka spięta skosztuj absolwenta. alkohol to przynęta niegrzecznego klienta..
  13. isia

    Do Ukochanej

    O Tobie chcę myśleć, myślę o Tobie. Nie chcę o Tobie myśleć, myślę o Tobie. Chcę o innych myśleć, myślę o Tobie. Nie chcę o nikim myśleć, myślę o Tobie.
Top