Wyniki wyszukiwania

  1. K

    Fake sms

    Tak... O tym mówię! Czy ktoś zna taki bajer???
  2. K

    Fake sms

    Chodzi mi o to o czym mówi właśnie akro12. A że akurat mi się napisało Fake SMS i że istnieje taki program to czysty przypadek :P akro12- znasz może jakąś stronkę (darmową jak już zaznaczałem) ? ;)
  3. K

    Fake sms

    Witam! Mam takie zapytanie- wiem że istnieje możliwość wysyłania SMS-ów z wybranego (dowolnego) numeru. Dostałem kilka takich wiadomości ;P Fajna nawet zabawa! Tylko czy kotś się orinetuje gdzie coś takiego można znaleźć? Przeczesałem GOOGLE i znalazłem tylko płatne strony. Z góry dzięki!
  4. K

    Karteczka

    Haha!!! Normalnie chyba jutro to zrobię xD
  5. K

    Telefon do magdy

    To warto do jakiejś osoby zadzwonić: Ty-Halo, mam widomość dla kowalskiego, zastałem go może? Ktoś- Eeee... Pomyłka (teraz jakiś inny kolega/koleżanka po 15 minutach) Ty2- Dzień dobry, biuro pana Kowalskiego? Ktoś- (zależnie od progu cierpliwości) i tak z 3, 4 razy a na koniec Ty3- Halo...
  6. K

    Biologia

    Ale najlepiej to puścić "ZAGŁUSZACZA" xD
  7. K

    Jaka gra jest podobna do GTA??

    Just Cause 2 ! W porządku jest Hitman- ale to nie to samo co GTA
  8. K

    *.sis- nie mogę zainstalować

    Mam problem- próbowałem ostatnio zainstalować aplikację na moją komę (N 6300) z rozszerzeniem *.sis. Gdy wreszcie przechodzę do sedna sprawy- instalacji- wyświetla mi się komunikat "format pliku nie obsługiwany" :cry: Co mam zrobić... W kompach może jestem dobry ale w komórkach najwięcej...
Top