Wyniki wyszukiwania

  1. M

    Jak ściągnąć simlocka z Sagema My411x?

    Czy ktoś posiada jakiś program do tego lub wie jak to zrobić? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
  2. M

    Judas Priest

    Według mnie grali świetny metal i hard rock. Polecił mi ich wujek. Gdy usłyszałem "Breaking the law" to zaniemówiłem. To było takie wspaniałe ze słuchałem tego przez cały dzień. Obecnie to moja ulubiona piosenka. Co wy sądzicie o Judasach?
  3. M

    The Analogs

    Polska grupa grająca street punk lub jak kto woli Oi!. Osobiście bardzo ich lubię. Maja ambitne teksty, tłumaczą sens życia na język ulicy. Piosenki mają bardzo dobrą oprawę muzyczną, a wokal też niczego sobie. Jakie jest wasze zdanie?
  4. M

    Sex Pistols

    Sex Pistols- legenda punku. Przez wielu są postrzegani jako grupa która zaczęła jako pierwsza grać ten gatunek muzyki. Buntowali młodych ludzi w Wielkiej Brytanii. Wybuchały zamieszki. Według mnie ich muzyka jest wspaniała. Co o nich sądzicie?
  5. M

    AC/DC

    Co sądzicie o AC/DC? Według mnie oni grali bardzo dobrego rocka i hard rocka. Angus Young jest jednym z najlepszych gitarzystów świata, a Brian Johnson jest rozpoznawany po głosie na całym świecie. Grali na festiwalach Monsters of Rock, często jako główna "atrakcja". Gromadzili pod sceną tłumy...
  6. M

    Skojarzenia

    Hej, ja proponuję kolejkę Lewin CNK majkelcio_ru może tak być? [ Dodano: Wto 09 Paź, 2007 19:31 ] no to teges po mnie
  7. M

    Skojarzenia

    Made in China
  8. M

    Skojarzenia

    szpieg
  9. M

    Skojarzenia

    wirusy
  10. M

    Skojarzenia

    l casei defensis
  11. M

    Skojarzenia

    zordon
  12. M

    Skojarzenia

    Power rangers
  13. M

    Skojarzenia

    tłiti
  14. M

    Skojarzenia

    google
  15. M

    Skojarzenia

    lewin ^^
  16. M

    Skojarzenia

    śnieg
  17. M

    Skojarzenia

    Serce :]
  18. M

    Gra na ostatnią literke

    ja też ide sie myć narka szparka
  19. M

    Gra na ostatnią literke

    nie powiem z kim mi sie to kojarzy ;] ananas
  20. M

    Gra na ostatnią literke

    łęk (siodła) :]
Top