Wyniki wyszukiwania

  1. K

    Dialogi komunikacyjne

    W autobusie na jednym z krzeseł siedzi >> dziewczyna a obok stoi starsza pani z >> dzieckiem. Babcia świdruje dziewczynę wzrokiem, w końcu nie wytrzymuje >> i mówi: >- Może by tak pani ustąpiła miejsca? >- Nie mogę - dziewczyna na to. >- A dlaczego? >- Jestem w ciąży! >- Hmm, w ciąży...
  2. K

    Ktos pobije ten rekord snake ??

    Ktoś pobije ten wynik w Snake'u? KLIKNIJ
  3. K

    rozmowy podsluchane z policyjnej radiostacji

    - Podjedź na Poselską XX, tam jakieś dzieciaki rzucają petardy. Wytłumacz im, gdzie mają sobie je wsadzić. - Tokarza 5. Jakiejś kobiecie wyrwali dziecko z wózka i bawią się w berka. - 00 od 09: Przyślij mi tu grupę, bo na ulicy leży facet i wygląda, że mu coś strzeliło do głowy. Co...
  4. K

    Ilu porumowiczów potrzeba by wymienic zarówkę ?

    1 - Aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona 14 - którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić 7 - którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki 1 - którzy przeniesie temat do...
  5. K

    TEST na spostrzegawczosc

    aby rozwiązać KLIKNIJ
  6. K

    Czeski jezyk

    Ogórek konserwowy - Styrylizowany uhorek Terminator - Elektronicky mordulec Odjazdy autobusów - Odchody autobusow Mam pomysł - Mam napad Miejsce stałego zamieszkania - Trvale bydlisko Stonka ziemniaczana - Mandolinka bramborova Plaster na odciski - Naplast na kure oko Gwiazdozbiór -...
Top