Wyniki wyszukiwania

  1. K

    Sposób na zdobycie certyfikatu

    na noki 5230 nie działa aplikacja fontrouter ;/ nawet po podpisaniu cert
  2. K

    Zmiana czcionki programem FontRouter

    błąd certyfikatu
  3. K

    ghotic 3 -questy :)

    Ja przeszłem gothica 3 na komórce i akurat tych dwóch misji nie da sie wykonać
  4. K

    Jak wyleczyć kaca?

    a mój sposób to wypicie przed snem tabletki od bólu .
  5. K

    ..::GRY bluetooth::..

    http://rapidshare.com/files/90876999/BT_up_by_Don_Vito.rar Epos 3D Bomberman Burning Tires 3D Vrally 3D Extreme Air Snowboarding 3D Euro Football Guess Who Crash Arena 3D i jescze więcej Link :ok: by KOZAK1120 27.01.10r.
  6. K

    karta pamieci

    ja kupiłem w środe 1Gb Kingstona za 25zł. te karty są najpopularniejsze , ale są też 4Gb za 70zł 8)
  7. K

    Usunięte gry "powracają"

    mooim zdaniem to jakieś bardzo wadliwe pliki , moga mieć wirusa . ja miałęm coś podobnego filmik wrzucałem i co go usunąłem to powracał , próbuj aż Ci sie usunie
  8. K

    Nokia 5200 [Opinie]

    nokia 5200 moja nokia jest bez wad , głośniczek jest w 100% idealny ;) ostatnio kupiłem na allegro taki głośnik do mp4 , super bass polecam. telefon jak na bajery jest tani , 300 zł i mniej za nowy telefon to mało
  9. K

    Nokie 6131 i 3500

    posiadam oba telefony , jakosć jest powalająca ,ale jak to w nokiach baterie blc4 są do kitu , 2-3 dni trzymają . z tej strony pobieram wszystkie pliki ;) wiadome jest ze to najlepszy serwis gsm
  10. K

    Skojarzenia

    moja stara kradnie torebki z biedronki
  11. K

    X czy Y

    vw passat czy tiempo vw moja mama tak mówi [ Dodano: Sro 13 Lut, 2O08 16:26 ] nie no nie ma to jak y czy z hwehe [ Dodano: Sro 13 Lut, 2O08 16:27 ] nie no nie ma to jak y czy z hwehe
Top