Wyniki wyszukiwania

  1. K

    LG KP501 Pomocy !

    Ściąga, zapisuje na karcie, uruchamia.
  2. K

    Konfiguracja internetu Heyah

    Wystarczy wejść na: http://heyah.pl/konfiguruj_wap_gprs_csd i tam masz możliwość automatycznego konfigurowania ;-)
  3. K

    Gangstar crime city

    Masz dlatego, ponieważ Nokia (i niektóre inne telefony) po włączeniu aplikacji nie wyłączają paska stanu telefonu na górze ekranu (poziom baterii, sieci, godzina itp.). Musisz się z tym pogodzić, no chyba, że chce Ci się szukać gier, które idealnie pasują do Twojego telefonu ;p
  4. K

    Problemas

    Jaki format mają aplikacje, które ściągasz? Jeżeli ściągasz poprawne pliki (*.jar) i nie działają, to proponuję darować sobie instalowanie czegokolwiek, zmianę softu w telefonie (samemu tego nie rób) lub zmianę telefonu na SE albo Nokię czy coś podobnego ;-)
  5. K

    SE W810i Nie mogę wysyłać sms-ów

    Proponuję zadzwonić do biura obsługi ;-)
  6. K

    Problem z M2-ójką.

    Sformatuj kartę i spróbuj jeszcze raz wgrać filmik, powinno pomóc ;-)
  7. K

    Piszemy do tysiąca jak zginął krecik

    20. Udławił się kluskami w tramwaju wyprzedzanym przez kosiarkę :D
  8. K

    Problem z samsungiem e250

    *jar się instaluje, a nie rozpakowuje w telefonach ;-) A co do wgrywania gier, można robić to na wiele sposobów, przez kabel, IR, Bluetooth czy tak jak napisał Damianek poprzez sieć WEB. Temat uważam za wyczerpany, więc go zamykam ;-)
  9. K

    PROBLEM

    Po co uruchamiasz aplikacje java na komputerze? Takie aplikacje uruchamia się w telefonie po uprzednim wgraniu ich do telefonu ;-)
  10. K

    Poradnik jak wgrać gre java

    http://gsmx.pl/java/javagames.htm
  11. K

    Problem z samsungiem e250

    w temacie, który dziś zamknąłem tłumaczyłem, że na większości telefonów nie da się uruchomić gry z karty pamięci, wiec trzeba ją wgrać na telefon, na pewno wszystko jest w instrukcji ;-)
  12. K

    Problem z samsungiem e250

    Tak, ja Ci z chęcią pomogę ;-) Otóż przy kupnie telefonu dostałeś pudełko, w którym znajduje się instrukcja... jak ją przeczytasz nie będziesz musiał marnować czasu swojego, mojego i innych użytkowników tego forum ;-) Pozdrawiam Kuba :-x
  13. K

    Problem z wgraniem gier java

    Najwyraźniej ta gra nie chodzi na Twoim telefonie. Oczywiście zakładam, że wgrywasz grę z rozszerzeniem *.jar, a nie *.sis
  14. K

    Problem z cs'em

    ten komunikat oznacza, że ta gra nie działa na Twoim fonie.
  15. K

    Real Football Manager Edition PROBLEM

    Przecież Nokia 6510 ma monochromatyczny ekran, to jak ty na niej chcesz grać w Real Football?
  16. K

    Gra na ostatnią literke

    antagonizm
  17. K

    Co sądzicie o serialu 39 i pół ?

    Wg mnie świetny film, szkoda że już się seria skończyła. Mam tylko zastrzeżenie do zbędnej (wręcz idiotycznej) promocji blog27 (jakby nie mogli znaleźć jakiegoś na prawdę wartościowego zespołu)...
  18. K

    problem z kartą pamięci do 6300

    masz możliwość sprawdzenia karty na innym fonie? było by dobrze to zrobić i się upewnić, czy to defekt karty czy telefonu
  19. K

    SE K550i - Bezpieczeństwo podczas przeglądania Internetu przez kom.

    Twój telefon Symbiana nie ma więc antywirusa nie zainstalujesz. W sumie nie jest on potrzebny, bo zwykłe robaki robione pod Symbiana czy Windowsa nie są groźne dla telefonów z firmowym softem ;-)
  20. K

    Programy hackerskie xD

    Nie jest tak wszędzie, ale z reguły, ze względu na bezpieczeństwo telefony mają takie zabezpieczenia. Można je wyłączyć edytując soft, ale nie wydaje mi się by było to rozsądne :spox:
Top