Wyniki wyszukiwania

  1. K

    ghotic 3 -questy :)

    mam pytanie jak przejść 2 questy 1)odnaleźć koszulkę JESbara 2)gdzie jest brat teakila bo mam mu dać naszyjnik zmarłego brata a nie mam pojęcia gdzie on jest edit by chojak
  2. K

    LG ku380

    starałem sie zrobić jednakowe zdjęcia na różnych rozdzielczościach(trybie nocnym) oraz aparatem wewnętrznym mam nadzieje że przyda sie to komuś aparat zewnętrzny(1,3mp) rozdzielczość 320x240 aparat zewnętrzny(1,3mp) rozdzielczość 640x480 aparat zewnętrzny(1,3mp) rozdzielczość...
  3. K

    Problem z kartą panięci

    karta pamięci jeżeli kupujecie kartę pamięci to najpierw trzeba sprawdzić czy telefon obsłuży taką kartę pamięci czy nie ponieważ nie każdy telefon może obsłużyć 2gb niektóre tylko 512mb i to jest ważne i pamiętajcie o tym.a jeżeli jest to nowa karta to pamiętajcie też o formacie bo może być...
  4. K

    Więcej Pamięci

    micro SD ja mam telefon LG ku380 i serwisowo dołączoną karte pamięci microSD 512 MB i jest ok ale musze kupić 2GB to będzie wypas :)
  5. K

    Skojarzenia

    rozpizd
  6. K

    jak włączyć muzyke w KD Player??

    mam LG ku380 i zainstalowałem sobie aplikacje KD Player.w menu aplikacji szukałem piosenek lecz nic nie wykrywa.pokazuje mi sie karta pamięci wszystkie foldery ale gdy klikam na folder z muzyką pokazuje sie puste pole.co zrobić żeby to hulało?? proszę o pomoc!!
Top