Wyniki wyszukiwania

  1. P

    Nokia N82 - problem z NokiaMaps

    Witam. Mam bardzo dziwny problem z NokiaMaps. Po włączeniu elegancko łapie fix'a, na to nie narzekam. Problem z tym, że kiedy ustawiam lokalizacje, to aplikacja ją określa, a po chwili wyskakuje powiadomienie o licencji, które akceptuje. Po czym znowu pokazuje moją lokalizacje i nagle nie...
  2. P

    W800i startup i shutdown.

    A o co z tym chodzi?!
  3. P

    Pilot do TV na jave i oczywiście IrDA

    Wogóle nie chce aplikacja w telefonie odpalić...
  4. P

    Nokia Black premium [deviantART]

    Jeden który odpowiedział normalnie. A nie jak inni się mądrzą. Ja mówię swoje, a inni mi odpowiadają jak dziecku...
  5. P

    Nokia Black premium [deviantART]

    Ta... I właśnie nic... Mam K800i, wszystkie inne motywy z forum chodzą, a ten nic nie odpala...
  6. P

    Nokia Black premium [deviantART]

    No i co, zmieniłem nazwę pliku i nic... PJS, wyświetla mi właśnie to samo co Ty tutaj w screnie dałeś. I format jest ".exe"... Zmieniam nazwę i nic...
  7. P

    Nokia Black premium [deviantART]

    Tylko dlaczego po pobraniu w paczce nie ma nic?!...
  8. P

    Zbiórka na serwer!

    Ad.1 A czy jest to od czegoś zależne?! Mam na myśli, czy jeśli chciałbym wpłacić, to czy od jakiejś danej sumy ostrzeżenia są usuwane?! Ad.2 Myśle, że naprawdę pomysł z wpłatą przez smsy byłby dobrym, ponieważ to byłoby dostępne dla większej ilości osób, ponieważ napewno spora więszkosć...
  9. P

    K800i i nawigacja

    ostatnio zainstalowałem sobie NaviExpert. Wykupiłem sobie 25MB pakietu na neta, to zanim dojechałem do celu "chlapnęło" mi praktycznie cały pakiet.
  10. P

    Pro Evolution Soccer 2O08

    Wiadome że na kompie jest gra na wyzszym poziomie, ale ta wersja PESa sprawdza się podczas nudnej lekcjii... ;-)
  11. P

    Sony Ericsson W 200i

    Wg mnie kolejny badziewny telefon w tej samej obudowie, tyle ze z innym softem. Poczynająć od SE K310i, po ten właśnie model.
  12. P

    NFS pr0 street

    ProStreet - wg mnie klapa. dla mnei ma słabe właściwości prowadzenia auta i ogólnie jest mała ciekawa, bo jakoś mi tak za mało w niej akcji. Znudziła mi się po kilku dniach. Szerze?! z gier NFS najbardziej podobała mi sie wersja: MostWanted
  13. P

    Formatowanie starej baterii?

    To z tymi godzinami nie jest tak jak psize kolega wyzej. Najlpeij raz na jakis czas zrobic nawet używanej baterii takie "odświeżenie" i dać jej się samej wyłądować kilk arazy, a potem najlepiej na noc ja podłaczyć. Nie na 12, 10, 8 godzin. ja tak robie kilka razy w miesiacu i mimo że z telefonu...
  14. P

    Red Bull X-Fighters 2007

    Mój rekord to tylko ok. 1300... Słabo, bo kumpel prawię 2000 myka, a mi cięzżko mu dorównać. Ale chociaż jest co robic na polskim w szkole. ;-)))
  15. P

    Bluejacking

    Pomożecie mi z tym?! Mam Nokie 6630, i spodonało mi sie to, co jest zawarte w tym temacie. Czy któs mółgby mi powiedzieć, co muszę zrobić, aby w ten sposób móc sobie zarty z kumpli robić?! POMÓŻCIE!!!
  16. P

    nokia opinia,telefon po zalaniu woda

    Miałemjeszcze kilkda dni temu Nokie 6822a... W wakacje wpadła mi do basenu. Oczywiście na poczatku zimno mi się zrobiłe, gdyz telefonu było mi szkoda, bo dla mnie był fajny. Położyłem go przy kaloryferze, keidy byłem w suszarni. Potem wracając samochodem rozłożyłem go, położyłem koło nadmuchu...
  17. P

    Nokia 5200 [Opinie]

    Mój ata ma ten telefon. 1. Przy osduwaniu słychać ruch wyswietlacza po tych małych szynach... 2. Muzyka u niego jest odtwarzana TYLKOkiedy ktoos dzwoni do niego, a głośnik "rzezi"... 3. Bateria jest beznadziejna. Max 2 dni mu trzyma, a korzysta z telefonu naprqawde bardzo mało...
  18. P

    Pes 2O09

    Nie mógłbym powiedzeić, że gra ejst beznadziejna, bo tym samym bym skłamał. Wg mnie połączenie przez BT mogłoby byc sprawniejsze.
  19. P

    co sadzicie o symbianie

    Wg mnie SYMBIAN jest zaj....... oprogramowaniem do telefonu, jakie mógł wymyślic czowiek. Nieobliczalnie wiele możliwosci można wykonać przy jego pomocy.
  20. P

    NOKIA 6500 slide - żywotniejsza bateria?

    Nie testowałem produktów, o których mowa wyzej, ale kilku znajomych próbowało sie z nimi "zapoznać'... Wynik? - Z 4 kumpli, aż 3 było z nich niezadololonych. Poprostu baterie "wyiękały" o wiele szybciej, nież oryginalna, nowa bateria.
Top