Wyniki wyszukiwania

  1. P

    Karta Pamięci do SE w810i

    Ja mam SE k550i i karte 2GB! Nigdy mi się telefon nie zacioł! A karta chodzi wyśmienicie!
  2. P

    Cena

    Jak przez neta to 27 zł! A w media expert 39 zł!
  3. P

    Więcej Pamięci

    Memory Stick 2! 2GB
  4. P

    Gra na ostatnią literke

    Arystokrata
  5. P

    Z czym Ci się kojarzy mój nick?

    Twój ze skrzacikiem który umie liczyć do 3! :spox: :spox:
  6. P

    Z czym Ci się kojarzy mój nick?

    Z Grześkami, waflem, czekoladą ! :lol: :lol: :lol: :lol:
  7. P

    Gra na ostatnią literke

    ADHD :arrow:
  8. P

    SE Motywy Vista [176x220]

    Seria motywów Vista Glass na rozdziałke 176x220! W linku 4shared! I po polsku! Wchodzą na 100% na SE k550i! I chyba na inne SE! (Nie testowane!) Vista Glass 1 4shared.com - partage et stockage de fichiers en ligne - télécharger Vista Glass 1.thm Vista Glass 2 4shared.com -...
  9. P

    [Archiwum] Konkurs na Moderatora

    1. Ile czasu dasz rade poświęcić na moderowanie forum? Około 2-3 godziny dziennie 2. Ile czasu dotychczas poświęcałeś na moderowanie? Spro, dokładnie to nie wiem. 3. Czy miałeś kiedykolwiek bana? (3+ ostów) Nigdy! 4. Jakie działy moderowałeś dotychczas? Gry 176x220 i Cały dział szukam i...
  10. P

    HIT czy SHIT?

    nokia 6600 Hit (chyba) Patryk12
  11. P

    Z czym Ci się kojarzy mój nick?

    IVAN z jakąś pralką
  12. P

    Pisz coś o ludziu wyżej

    Lubu się wypowiadać
  13. P

    Gra na ostatnią literke

    Sofa Sofa
  14. P

    Joy

    Moja mama ma k510i około pół roku i wszystko gra! A ja mam k550i przez ponad pół roku i jestem zadowolony! Polecam i pozdrawiam!!!
  15. P

    Sony Ericsson K550i [Opinie]

    Jest super. jeśli nie wiesz jaką kupi sprawdź w książece w której będzie na pisane!
  16. P

    K550i

    Super Telefon mam go 5 miesięcy! COOL!!! POLECAm
  17. P

    telefon 5mpix?

    10 mpix to duża matryca Napisałem o Samsungu na Forum Dodałem zdjęcia! :blant:
  18. P

    Najprościej jak można!

  19. P

    15 lat

    15 lat Tyle czasu upłynęło od wprowadzenia na rynek pierwszego komercyjnego telefonu komórkowego Nokia 1011. Komórka miała dwuliniowy wyświetlacz, książkę telefoniczną na 99 wpisów oraz funkcje wysyłania SMS-ów. Niklowo-kadmowa bateria wystarczyła na 90 minut rozmowy lub 12 godzin czuwania...
  20. P

    wysyłanie gier

    W sony Ericssonie przesyła się Instalki prze irde albo blutu. Inaczej nie da rady!!! :good:
Top