Wyniki wyszukiwania

  1. K

    Problem z grami na HTC Desire

    A można je pobrać z jakiś stronek przez komputer i wrzucić na kartę pamięci? ___________________ =====Dodano:===== A można je ściągnąś z jakiejś stronki przez komputer i potem je wrzucić na karte??
  2. K

    Problem z grami na HTC Desire

    No tak instalki sa po 3mb, ale później pojawia się komunikat, że trzeba pobrać grę, która zajmuje 300mb. (jestem nowicjuszem jeśli chodzi o androida...) ___________________ =====Dodano:===== Cytuję komunikat z gry NFS Hot Pursuit "Do uruchomienia NFS Hot Pursuit wymaga dodatkowo 550 mb...
  3. K

    Problem z grami na HTC Desire

    Ale jeśli ten HTC Desire ma może ze 100 mb pamięci wew. a niektóre gry jak np. pełna wersja NFS HOT Pursuit zajmuja grubo ponad 100mb to co w tedy??
  4. K

    Problem z grami na HTC Desire

    Witam, posiadam smartfon HTC Desire i jak wiadomo ma on niewielką pamięć wewnętrzną i przy chęci zainstalowania takiej gry jak np. NFS Shift czy coś innego które zajmują po kilkadziesiąt mb wyskakuje komunikat, że jest za mało pamięci.... Czy jest jakiś sposob, żeby gre instalować od razu na...
  5. K

    Problem z podpisaniem aplikacji

    Ja pobrałem certyfikat ze strony OPDA i zainstalowałem na komputerze i pisze że jest ważny od 12.08.2O10 do 12.08.2O13 i teraz jak mogę zainstalować jakąś aplikację?? Jeśli instaluje przez PC Suite to i tak pisze że wystąpił błą certyfikatu??
  6. K

    Problem z podpisaniem aplikacji

    najlepszy czyli który?? ten co podał Matheo11??
  7. K

    Problem z podpisaniem aplikacji

    A ten sposób działa na 100% ponieważ ja próbowałem już kilku np. przez freesinger i wszystko podpisałem sprawnie w telefonie, zaczyna sie instalować i wyskakuje błąd uaktualnienia:/ próbowałem też rootsign i niestety nie da się w ogóle podpisać nim. A chodzi mi o aplikację FreeFSWP
  8. K

    Problem z podpisaniem aplikacji

    Witam, czy byłby ktoś tak uprzejmy aby podpisać mi jedna aplikację do telefonu, ponieważ jest mi bardzo potrzebna a nie umie nigdzie jej podpisać, byłbym bardzo wdzięczny. Jeśli tak to proszę podac maila to wyślę ją:)
  9. K

    Co sądzisz o...

    rok szkolny jest ok chodź mógł by być o miesiąc krótszy ale musi być bo jak by to było bez nauki i wiedzy
  10. K

    Widziałeś czy nie widziałeś?

    Nie a widziałeś Słonia w trampkach??
  11. K

    idziesz czy nie idziesz

    Raczej nie :D idziesz do baru??
  12. K

    Skróty

    wielolitrowe i nietylko oldschoolowe Donald??
  13. K

    HIT czy SHIT?

    hit :D CHELSEA LONDYN??
  14. K

    byłeś tam czy nie byłeś?

    Nie a byłeś w Honolulu :D
  15. K

    Gra na ostatnią literke

    rollercoaster :D
  16. K

    Problem z nokią n81

    a czy ten kod to usunie mi tylko wszystko z pamięci telefonu czy też z karty pamięci i będzie to wyglądało tak jak bym miał dopiero co po kupnie telefonu??
  17. K

    Problem z nokią n81

    ok to wielkie dzięki za radę a dla upewnienia się to do sformatowania pamięci służy kod *#7370#
  18. K

    Problem z nokią n81

    a i w menadżerze plików każdy folder jest pusty bo wszystko zapisane jest karcie pamięci i nie mam czego przenosić :( a kontakty zajmują mi tylko 28 kb bo jak daję skanowanie pamięci telefonu to pisze pamięć używana 24 mb. wolna 476 kb. kalendarz 411 b. kontakty 28 kb. wiadomości 36 kb. zdjęcia...
  19. K

    Problem z nokią n81

    wszystko z managera plików mam zapisane na karcie pamięci no może z 1mb. jest na pamięci wew. który jest potrzebny do gier n-gage a tak to chyba zajmują dzwonki oryginalne itp których się nie da usunąć i dlatego piszę czy po sformatowaniu pamięc telefonu nie wykasuje wszystkich folderów z menu...
Top