Wyniki wyszukiwania

  1. XDriver

    Shazam w BlackBerry Curve 8520

    Edit: poradziłem sobie :)
  2. XDriver

    Obudowa BlackBerry Curve 8520

    Cześć. Obudowa w moim BlackBerry Curve 8520 ma już swoje lata, więc dlatego chciałbym ją wymienić. Problem w tym, że na Allegro jest tego pełno. Ceny dochodzą nawet do 119 złociszy. Jednak ja nie wiem, którą wybrać, czy tą tańszą, czy jedną z tych droższych, bo nie wiem, czy tańsze są w 100%...
  3. XDriver

    [6303c] Za mało pamięci

    Cześć. W mojej Nokii 6303c podczas próby otworzenia jakiegoś zdjęcia (które przesłałem z innego telefonu, mają 150-280kb) wyświetla się komunikat "Za mało pamięci" da się to jakoś naprawić? Warto instalować najnowszy soft? (mam obecnie 10.10)
  4. XDriver

    Zmiana rozdzielczości w grach Java - czy to możliwe?

    Cześć! Jest jakiś dobry program, który może zmienić rozdzielczość gier java? Tzn. te z downloadu nie działają jak powinny, bo największa rozdzielczość to 255x255, kiedy ja mam 480x800. Dokładniej chodzi mi o aplikację 'Piwo', a tam największa rodzielczość to 360x640, przez co u mnie widać konsolę.
  5. XDriver

    Problemy z kablem

    Cześć! Mam problem z moim kablem w moim LG Arena. Podłączam telefon, na jakąś sekundę wyskakuje "Pamięć masowa" w Moim Komputerze, a potem urządzenie samo się odłącza. Próbowałem zainstalować sterowniki. Mam już chyba wszystkie, a telefon po podłączeniu dalej nie działa. Jak biorę "PC Suite" i...
  6. XDriver

    Bluetooth Golden Eye SpyCam

    Bluetooth Golden Eye SpyCam opis Jest to aplikacja pozwalająca na przesyłanie obrazu z jednego do drugiego telefonu za pomocą Bluetooth i aparatu. opis Producent: VoodooCode Rozmiar: 72.6 KB Rozszerzenie: .jar Rozdzielczość: Multiscreen download link niżej
  7. XDriver

    Tekst Kiedy zauważyć że jesteś uzależniony od Metina?

    Możesz czuć się uzależniony, jeśli: Będąc w górach zaciekle bijesz w każdy większy napotkany kamień, myśląc że to metin. Rzucasz w swoje rodzeństwo/rodziców szklanką. Idąc na ryby marzysz o złowieniu farby do włosów. Zabijasz swojego psa, chcąc sobie podexpić. Następnie czekasz kilka minut...
Top