Wyniki wyszukiwania

  1. XDriver

    Shazam w BlackBerry Curve 8520

    Edit: poradziłem sobie :)
  2. XDriver

    Obudowa BlackBerry Curve 8520

    Okej, dzięki za pomoc, kupię tą z Allegro i zobaczę czy będzie dobra, jak nie to ewentualnie kupię w BBsklepie. :D
  3. XDriver

    Obudowa BlackBerry Curve 8520

    Cześć. Obudowa w moim BlackBerry Curve 8520 ma już swoje lata, więc dlatego chciałbym ją wymienić. Problem w tym, że na Allegro jest tego pełno. Ceny dochodzą nawet do 119 złociszy. Jednak ja nie wiem, którą wybrać, czy tą tańszą, czy jedną z tych droższych, bo nie wiem, czy tańsze są w 100%...
  4. XDriver

    [6303c] Za mało pamięci

    Nic tam nie mam, przekopiowałem wszystko na kartę pamięci zaraz po odebraniu plików. Największy rozmiar mają foldery "Galeria" i "Aplikacje"
  5. XDriver

    [6303c] Za mało pamięci

    Pamięć telefonu mam zawaloną, bo wolne mam tylko 4,6 MB, ale większości plików nie da się usunąć, bo systemowe, albo chronione. A da się je jakoś przenieść na kartę pamięci? (oprócz aplikacji, bo ich mało mam)
  6. XDriver

    [6303c] Za mało pamięci

    Cześć. W mojej Nokii 6303c podczas próby otworzenia jakiegoś zdjęcia (które przesłałem z innego telefonu, mają 150-280kb) wyświetla się komunikat "Za mało pamięci" da się to jakoś naprawić? Warto instalować najnowszy soft? (mam obecnie 10.10)
  7. XDriver

    Zmiana rozdzielczości w grach Java - czy to możliwe?

    Cześć! Jest jakiś dobry program, który może zmienić rozdzielczość gier java? Tzn. te z downloadu nie działają jak powinny, bo największa rozdzielczość to 255x255, kiedy ja mam 480x800. Dokładniej chodzi mi o aplikację 'Piwo', a tam największa rodzielczość to 360x640, przez co u mnie widać konsolę.
  8. XDriver

    Problemy z kablem

    No więc tak - jest lepiej niż było wtedy, ale kiedy na telefonie pokazuje się ekran "Połączono" urządzenie i tak się odłącza (chociaż czas odłączenia został wydłużony). Edit: Jakaś pomoc? Cokolwiek? Bo już nie wiem co mam robić. Edit2: No dawać, jak narazie nic sie nie dzieje, jakieś pomysły?
  9. XDriver

    Problemy z kablem

    No okej, ale mogę liczyć na jakąś pomoc?
  10. XDriver

    Problemy z kablem

    To tak: w serwisie mówili, że u nich kabel bez problemu działa. Gość nawet przerzucił mi jakiś obrazek na telefon.
  11. XDriver

    Problemy z kablem

    Cześć! Mam problem z moim kablem w moim LG Arena. Podłączam telefon, na jakąś sekundę wyskakuje "Pamięć masowa" w Moim Komputerze, a potem urządzenie samo się odłącza. Próbowałem zainstalować sterowniki. Mam już chyba wszystkie, a telefon po podłączeniu dalej nie działa. Jak biorę "PC Suite" i...
  12. XDriver

    240x320 RPG Doom RPG 3D

    Doom RPG Doom RPG opis Doom RPG to gra będąca hybrydą klasycznego FPS-a Doom z elementami RPG. Producentem gry jest studio Fountainhead Entertainment. Gra została wydana jako aplikacja na telefony komórkowe. info Producent: Fountainhead Entertainment Rozmiar: 296.58 KB Rozszerzenie...
  13. XDriver

    Bluetooth Golden Eye SpyCam

    Bluetooth Golden Eye SpyCam opis Jest to aplikacja pozwalająca na przesyłanie obrazu z jednego do drugiego telefonu za pomocą Bluetooth i aparatu. opis Producent: VoodooCode Rozmiar: 72.6 KB Rozszerzenie: .jar Rozdzielczość: Multiscreen download link niżej
  14. XDriver

    Przekręć nick usera wyżej!

    Smołk
  15. XDriver

    HIT czy SHIT?

    Hit Breaking Benjamin :E
  16. XDriver

    Strona Wciskaj Spacje

    146/20s
  17. XDriver

    Jakie są twoje ulubione chipsy.

    Jak to mój kolega mawiał: ,,Lays są AŁSOM" Taa Lays.
  18. XDriver

    Z czym Ci się kojarzy mój nick?

    Z Hamakiem :D
  19. XDriver

    Przekręć nick usera wyżej!

    Qlejek :D
  20. XDriver

    Przekręć nick usera wyżej!

    kokos :D
Top