Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Sony ericsson k850i czy c902?

    Oprócz gabarytów, są jeszcze różnice w pamięci wewnętrznej, C902 na 160mb, a k850i ok.40mb. K850i posiada także lampę ksenonową, a C902 zwykłe diody. Także zastanawiałem się tymi telefonami i wybrałem K850i- głównie przez ksenon.
  2. A

    Mój telefon.

    hmmm... ciekawe, a co pisze pod baterią?
  3. A

    czym sie różni nokia 6280 od 6288

    Wszystkie róznice jakie znalazłem: - wygląd budowy - wersją oprogramowania (Nokia 6288 ma nowszy soft) - do Nokii 6288 dodawana jest bateria o większej pojemności (1,1 A) - w zestawie dodatkowo znajduje się większa karta pamięci (512Mb) - cena
  4. A

    Nokia N70 - jak zapisywać pliki przesyłane przez Bluetooth na kartę pamięci?

    Spróbuj najpierw usunąc cos z pamieci telefonu żeby było z 10mb wolnego. A jak nie to jeszcze możesz zrobic format pamieci
  5. A

    Nokia N70 - jak zapisywać pliki przesyłane przez Bluetooth na kartę pamięci?

    Menu wiadomości opcje ustawienia inne pamięć w użyciu Nie da się zrobić żeby przesłany plik od razu zapisywał się na karcie pamięci w galerii. Ten sposób jest żeby zapisywały się w formie wiadomości, ale na karcie pamięci.
  6. A

    E51

    Ja tylko spróbowałem włożyć karte 8gb. Wrzuciłem kilka mp3 i działało bez problemu. A tak normalnie to używałem karty 8gb.
  7. A

    E51

    Wg mnie nokia e51 jest dosc dobrym telefonem, miałem go przez pare dni, posiada symbiana 9.2, mozna włozyc do niej karte 8GB. A jeśli chodzi o wygląd - wg mnie okropna. Ale to kwestia gustu.
Top