Wyniki wyszukiwania

  1. M

    age of heroes Vi Vi

    Mam taki problem z grami age of heroes V i VI otóż ekran w nich jest ucięty jakbym miał za małą rozdzielczość ( mam 320x240) i taką ściągnąłem więc nie rozumiem o co chodzi może mi ktoś pomóc?
  2. M

    gry java przez internet

    grałem w age of heroes online ale wyskoczyło żę musze płacic 10zl miesiecznie za dostep do gry samej :( wiec szukam jakiejś nowej gry :)
  3. M

    gry java przez internet

    Mam pytanie czy zna ktoś jakie gry przez internet?(jesli można prosze o tytuły)
  4. M

    bluetooth spv c600

    błąd wyskakuje przy instalacji gier/programów java które mają opcje bluetooth
  5. M

    miejsce instalacji spv c600

    mam taki problem że każdy program/gre którą instaluje z poziomu komputera instaluje na pamięć telefonu chce to zmienic na karte pamięci. W activesync->narzędzia->dodaj/usuń programy mam taką opcje czy ma zainstalować w domyślnym folderze jednak jest ona zaznaczona i nie moge jej odznaczyć . Z...
  6. M

    bluetooth spv c600

    Witam. Wiem że odgrzebuje starą sprawe więc nie zdziwie się jeśli admin/moderator sie na mnie wkurzy :) chodzi mi o mój błąd co wyskakuje przy instalacji "javax.microedition.io.Connector.bluetooth.client is not avaible on this device. - 58" nie można w takim razie pobrać tego co brakuje ?? (...
  7. M

    gry java przez bluetooth

    a jeśli ja gram przez mophuna a kumpel w javie w tą samą gierke to da sie multiplayer zagrać czy nie ?
  8. M

    gry java przez bluetooth

    odpowie ktoś czy zmiana romu by nie pomogła ??
  9. M

    jar na mpn

    szkoda a znasz jakąś strone z grami .mpn ?
  10. M

    jar na mpn

    Witam mam takie pytanie czy da się przekonwertować plik .jar na plik .mpn ?? bardzo mi na tym zależy :)
  11. M

    filmiki wolno działają

    filmik mogę otworzyć tylko prze TCMPC ( dokłądnie skrótu nie pamiętam coś takiego ) bo w programmie który był na telefonie nie odtwarza obrazu tylko sam dźwięk
  12. M

    SMS - dźwięki non stop

    no cóż mam windowsa 5.0 na moim spv c600 i jeśli ustawię naprzykład jakąś piosenkę to skończy grać dopiero po zakończeniu piosenki:) spróbój ustawić jakąś piosenkę jako dźwięk sms'a 3 minuty chyba ci wystarczą ??
  13. M

    filmiki wolno działają

    co do rozdzielczości to nie wiem jaka jest na youtube nie pisało :P
  14. M

    filmiki wolno działają

    ściągałęm filmik z youtube z kategorii śmieszne ( żeby nie było wątpliwości ) czyli to napewno nie jest wina mojego smartphona ??
  15. M

    filmiki wolno działają

    Witam mam taki problem sciągnąłem sobie filmiki na telefon ( rozszerzenie .mp4) i gdy odpalam je w tcpmp to chodzą z prędkością 40% chociaż w ustawieniach jest ustawiona prędkość 100 % i nie rozumiem dlaczego. Krótko mówiąc film klatkami leci widze co 7-10 sekunde filmu. Da sie naprawić jakoś?
  16. M

    gry java przez bluetooth

    a zmiana romu by nic nie dała ?
  17. M

    gry java przez bluetooth

    czytam na google i już sam nie jestem pewien czy tten mophun to gra czy emulator :)? Dobra już jestem pewien że to emulator ściągam jakiś ale nie jestem pewien czy działa i czy dobra rozdziałka :D no dobra mam tego mophuna i działa da sie jakoś odpalić na nim gre java żeby grać przez...
  18. M

    Internet przez Bluetooth w Windows Mobile

    właśnie sprawdzam lepiej żeby działało bo mam tylko 2 zł na koncie :P P.S internet działa Super ale pojawia się następny problem bo pliki tymczasowe z internetu zapisuje na pamięć telefonu a nie karty pamięci a w telefonie mam 1 mb wolnej pamięci i musze co 3 strony czyścic ją. da sie żeby...
  19. M

    sms i internet

    No cóż dzięki poszukam :) dalej czekam na jakiegoś specjialiste od 3 pytania :D po wielu szukaniach znalazłem to co nie było ukryte. Wystarczy że nie pisze polskich znaków a moge 160 liter wstawic jeśli wpiszę ą,ę lub coś takiego automatycznie zmienia się na max 72 litery :D dzięki za...
  20. M

    sms i internet

    z internetem bardzo mi pomogłeś wielkie dzięki :D czekam na pomoc przy pozostałych 2 problemach :)
Top