Wyniki wyszukiwania

  1. ryba1994

    Quady

    To mnie rozwaliło totalnie speedzioch :D Quada planuje mieć już niedługo i czekam niecierpliwie
  2. ryba1994

    Sen kontrolowany

    Ja jak byłem mały miałem często te sny, teraz rzadziej ale zdarza się :). Zazwyczaj taki sen mnie ogarnia przed samym przebudzeniem i trwa krótko ,ale zamierzam poćwiczyć :)
  3. ryba1994

    T610

    Mam go do dziś i pewnie bym go dalej używał w ekstremalnych warunkach gdyby nie zepsuł się głośnik :( Bardzo wytrzymały (czego to ja z nim nie robiłem :) ) Słabiutki aparat i mało pamięci.
  4. ryba1994

    czy wielkość pamięci ma znaczenie?

    Według mnie optymalnie jest kupić 2GB kartę -do paru piosenek i filmików w zupełności wystarcza a odczyt danych jest dość szybki
  5. ryba1994

    Sony Ericsson K770i [Opinie]

    Mam ten telefon i jestem dość zadowolony choć wyświetlacz mógłby być nieco większy robi ekstra zdjęcia:) ale farba z klawiszy schodzi po pół roku użytkowania :(
  6. ryba1994

    co sadzicie o symbianie

    Symbian to dość dobry system jednak jego popularyzacja może spowodować powstawanie wirusów i spyware a jak wiadomo na telefonie przechowujemy dość ważne dane.
  7. ryba1994

    Icy Tower [Rekordy]

    Score-227338 Floors-1133 Combos-378
  8. ryba1994

    Fotografia Firmy aparatow

    Ja mam Canona S2is oraz Sony DSC-W170 i muszę stwierdzić że sony (10mpx ! )to porażka w porównaniu z Canonem(5mpx) zdjęcia z Canona są o wiele wyraźniejsze.
  9. ryba1994

    co sadzicie o symbianie

    Symbian jest super. Doskonały jak dla mnie. funkcjonalność i grywalność w gry jest świetna :)
  10. ryba1994

    Aplikacje bluethooth

    Jest taki program EzChat ale działa z systemem Symbian.Jest to dość rozbudowany program ,w którym możemy prowadzić rozmowę tekstową i głosową a także mamy dostęp do kamery telefonu drugiego użytkownika.
Top