Wyniki wyszukiwania

  1. Zidien

    Nudzi Ci się swój telefon ??

    mnie moja nokia moze troche ale zawsze gdy mam fona pod reka ( nawet na lekcji :) ) mi sie nie nudzi:p
  2. Zidien

    Z czym Ci się kojarzy mój nick?

    wojop ??? moze wojownik :)
  3. Zidien

    Słabsze gry przez siec

    Prosze o pomoc w tym iz moj internet jest slaby no i nie moge grac w wiele gier przez neta czy macie lub znacie jakies gry w ktore moglbym pograc z kumplem ( oczywicsie jakas gre ktora nie wymaga duzej szybkosci )
  4. Zidien

    Dlaczego znikają instalki po dostaniu ich przez BT

    dobra dziekuje wam wszystkim temat mozna zamknac :) ( no chyba ze chcecie sobie pogadac :p )
  5. Zidien

    Dlaczego znikają instalki po dostaniu ich przez BT

    no dokladniej tak np. kolega mi przesyla instalke do gry a mi w odebranych plikach wyskakuje od razu gra ( kumpel ma SE )
  6. Zidien

    Dlaczego znikają instalki po dostaniu ich przez BT

    Mam 1 pytanie dlaczego w noki ( nie wiem czy we wszystkich ale u mnie tak) nie widac gier jako instalki tylko odrazu jako gre prosze o szybka odpowiedzi (po tej odpowiedzi temat mozna zamknac ) wiem ze to temat bez sensu ale wreszcie chcialem bratu odpowiedziec
  7. Zidien

    Mam problem z nokia 3110c

    Dzieki ci bardzo ale to nie dziala :(
  8. Zidien

    128x160 Strzelanka Far Cry 2

    Far Cry 2 128x160 opis no kazdy wie ... :) Rozmiar: 266,69 KB Rozszerzenie: .jar Rozdzielczość: 128x160 download http://www.4shared.com/file/1sNM3Z44/Far_Cry2_SE_128x160gsmxpl.html Link :ok: by koko5329 05.06.12r.
  9. Zidien

    Mam problem z nokia 3110c

    Witam mam problem wlasciwie prosbe o odpowiedz wiec moje pytanie jest takie : Gdy ogladam filmy na noki 3110c ciagle jest napis pauza i stop czy nie da sie tego jakos wylaczyc ? Czy potrzebny jest jakis program do odpalania filmow ? Prosze o szybka odpowied z gory dzieki :)
  10. Zidien

    Komórka dla dziecka na gwiazdkę?

    uważam że młody dzieciak poniżej 8 lat nie powinien dostawać jeszcze ( wiem po sobie ja dostałem mając 7 lat i kartę złamałem :) byłem wtedy baardzo młody i głupi ) a wracając do tematu chodzi też o rodziców jak uczą swoje dzieci
  11. Zidien

    PRoblen nokia 6300

    słuchaj w noki najprawdopodobniej nie są potrzebne instalki (nie wiem czy to dotyczy twego modelu) normalnie wsadź w formacie .jar i może być dobrze :p
  12. Zidien

    Propozycje konkursów

    calkowice za a na smyczy moze byc nick osoby ktora wygrala :) Pomoglem kliknij dzieki Miskov jezeli nie daruj sobie moj post :P
  13. Zidien

    Najlepsze rozmowy na gg / pw / email

    współczuje wam ja raz dostalem taka wiadomosc ( na GG ) i tak go ochrzaniłem że nic nie pisał a później okazalo sie ze to kolega :P
  14. Zidien

    Oceniamy podpisy i avki...

    speedzioch avek i sygna cool dam 8 nie ... 9 nie ... 10 :) czyli 10 /10 :p
  15. Zidien

    Reklamy świąteczne

    a mnie jest to calkiem obojetne moga se nawet wieszac w wakacje :p
  16. Zidien

    Przezwisko

    akro12 - takto
  17. Zidien

    Przezwisko

    speedzioch - pierdzoch ( nie pamietam czy bylo czy nie, a lukac mi sie nie chce ) :p
  18. Zidien

    Przezwisko

    speedzioch - edzio nie do rymu nie do taktu wsadz se ... (dalej wiecie ) :)
  19. Zidien

    Nokia 3110 Classic [Opinie]

    zalezy jeszcze jaka masz ta karte ja tez mam 1 gb i mi sie nie zacina ani nie resetuje pozdro
  20. Zidien

    Gra na ostatnią literke

    anarchia hehehe :)
Top