Wyniki wyszukiwania

  1. W

    Plik "Nokia Application Installer File" pomoc

    Zauwazylem ze wysylajac pliki na sp sa to pliki jar tylko jakos wczesniej ich nie rozpoznawalo ;o
  2. W

    Plik "Nokia Application Installer File" pomoc

    Witam sciagnalem dzisiaj sobie paczke gier, chce wrzucic na tel , ale go nie wykrywa okazalo sie ze to jest otwierane jakims dziwnym programem, moze ktos mi pomoc jak z tego zrobic jar. albo jad. ? + za pomoc.
  3. W

    Pisz coś o ludziu wyżej

    kocha wnusiow :D
  4. W

    Skojarzenia

    milosc
  5. W

    Historyjka

    ktory byl w polowie
  6. W

    Jakies instrukcje, porady na temat USB Nokia 3510i

    aha, a jak dam Add w oxygenie to ta aplikacja juz jest w telefonie czy jeszcze cos musze zrobic?
  7. W

    Jakies instrukcje, porady na temat USB Nokia 3510i

    dobra oxygenem odpalilem wreszcie dzieki za pomoc;d
  8. W

    Jakies instrukcje, porady na temat USB Nokia 3510i

    dociskam polozylem na nim kubek a jak sie wnerwie to go dociskam i nic... nic pustka ;o [ Dodano: Sob 09 Cze, 2007 12:27 ] Teraz pojawilo mi sie okienko kolo zegara - taki komputer i jak na niego najade to pisze: LM Connection Manager Not Connected. Nie wiem czemu to sie nie dzieje...
  9. W

    Jakies instrukcje, porady na temat USB Nokia 3510i

    Niby mi wykrolo USB ale cos nie chce sie z nim polaczyc. poprostu jest napis na dole ready i nic wiecej zadnych folderow - nic
  10. W

    Jakies instrukcje, porady na temat USB Nokia 3510i

    no pomylilem sie wczesniej 3 na gorze 1 na srodku ;d. W takim razie USB to co moze byc: FBUS Cable DLR-3 Cable DKU-5 Cable DKU-2 Cable CA-42 Cable
  11. W

    Jakies instrukcje, porady na temat USB Nokia 3510i

    No tak, mam MobiMB tylko nie wiem jak zrobic zeby mi go wykrylo, podlaczylem do USB mam wlaczona komorke ale nie wiem jak skonfigurowac to MobiMB. PS. Czyli to dobrze ze ma 4 te dragi a nie 6 ?
  12. W

    Jakies instrukcje, porady na temat USB Nokia 3510i

    Witam, posiada USB do Nokii 3510i taki srebrny z takim jakby silniczkiem na srodku kabla :P , podlaczam do telefonu ( mam tam 3 takie "dragi" a kolo simu jest 6... ), wsadzam baterie. instaluje oprogramowanie i pisze 'after unplug restart device' ktos moglby przetlumaczyc ;p? chodzi o unplug...
  13. W

    wgranie gry

    no wiem, ale mam wysylac po 1 pliku czyli najpierw jar potem jad a potem zapisac to w 1 folderze?
  14. W

    wgranie gry

    Witam chcialbym sie was spytac jak moglbym wgrac cala gre wysylajac przez strone laduj.pl. musze wysylac po 1 pliku ? bo folderu sie nie da.
Top