Wyniki wyszukiwania

  1. marcin2242

    Gmail mobile - brak jakiegoś certyfikatu...

    no w tym poscie gdzie pisze gmail wszystkie wersje to tam jest tylko najnowsza, i wlasnie z tamtad sciaglem, ale dalej nie idzie. A co do tego GeMaila, to dzieki chyba sciagne, skoro oryginalny mi nie pujdzie. Ale jezeli ktos by wiedzial jak uruchomic ta aplikacje, albo jak wgrac potrzebny...
  2. marcin2242

    Gmail mobile - brak jakiegoś certyfikatu...

    Hmmm... mati78 przez stronke to nie chce wchodzic bo mi sie nie chce, tylko chcialbym wlasnie przez te aplikacje, no i sie pytam czy w ogole da sie jakos zrobic zeby dzialalo. Ari911 pobieralem i orginalna wersje gmaila z tego adresu, ktory ty podales, i z forum tez sciagalem, ale nie zaloguje...
  3. marcin2242

    Gmail mobile - brak jakiegoś certyfikatu...

    Witam. Mam problem z aplikacją Gmail na mojej komórce - Nokia 5300. Otwieram aplikacje wpisuje dane mojego konta email i daje zaloguj, czekam pare chwil i wyskakuje mi komunikat(to nie jest dokładny cytat ale sens chwycony): Ta aplikacja nie będzie działać na twoim telefonie, ponieważ brakuje...
  4. marcin2242

    Problem z programem na nokii 5300

    Witam! Ściągnąłem z: "http://gsmx.pl/gry-java/lyricshow-winamp.html" program do odtwarzania mp3 w telefonie. Problem mam taki że pierwsze telefon w ogóle nie zezwalał na dodawanie piosenek z telefonu i karty pamięci do tego programu. Później dałem na te program następująco: OPCJE-DOSTEP...
Top