Wyniki wyszukiwania

  1. Tokarev

    Telefunken Echo co o nim myślicie?

    Witam, pytanie do posiadaczy Telefunken Echo, jest wart uwagi? jakie plusy, minusy?
  2. Tokarev

    Romy na życzenie

    Ktoś słyszał coś o romie 4.4 na SE x8? ;3 Wiecie skąd pobrać?
  3. Tokarev

    Jaki telefon kupić?

    SE X8 jest dobrym telefonem ale czasami się tnie... ma trochę maławy ekran i źle(przynajmniej mi) pisze się sms, WiFi działa bardzo dobrze, gierki i aplikację działają poprawnie
  4. Tokarev

    Jak rozkręcić SE W100i

    Witam, mam pytanie: chcę wymienić siostrze płytkę klawiatury od joysticka i nie wiem jak rozkręcić ten telefon aby nic nie połamać...;/ Macie może instrukcję w pdf jak rozebrać ten model Sony Ericsson W100i Spiro?
  5. Tokarev

    MineCraft 1.8 Beta

    Problem z pamięcią można rozwiązać zwiększając PAMIĘĆ WIRTUALNA komputera, minecraft spokojnie chodzi na 1 gb ramu, ustawcie sobie na jakieś 3gb pamięć wirtualna moj komputer--> właściwości--> zaawansowane--> ustawienia wydajności --> zaawansowane i na dole jest pamięć wirtualna klikacie zmień...
  6. Tokarev

    Brak zasięgu SE x8

    chodzi na moim k800i na nokiach ojca i matki... z karta wszystko jest dobrze
  7. Tokarev

    Brak zasięgu SE x8

    no to sobie poczekam;/
  8. Tokarev

    Brak zasięgu SE x8

    mam jeszcze jedno pytanie odnośnie plusa, zaniosłem 15 listopada telefon do serwisu na gwarancje, do teraz nie mam odzewu ze strony plusa... Ile telefon może być naprawiany przez serwis?
  9. Tokarev

    Brak zasięgu SE x8

    Brak usługi... ale kartę sim wykrywa;/ tylko zasięgu wogóle nie ma...
  10. Tokarev

    Brak zasięgu SE x8

    jest napisane brak sieci;/
  11. Tokarev

    Brak zasięgu SE x8

    Witam, dostałem dziś nowy telefon z salonu plusa i nie mam w nim zasięgu sieci;/ jest czerwony krzyżyk... Wiecie może co trzeba zrobić aby zasięg był? wkładałem kilka kart sim i na każdej to samo...;(
  12. Tokarev

    SE Xperia który lepszy

    oba mają flash, ale jeśli masz kasę to weź xperie Arc'a ;)
  13. Tokarev

    SE x8 czy x10 mini pro?

    Witam, mam pytanie: który telefon jest lepszy? bardziej poręczny... telefon do słuchania muzyki, internetu, może trochę gierek i ciekawych aplikacji. Który lepszy?
  14. Tokarev

    Czy Wiedźmin bedzie grywalny na tym sprzecie?

    a nie da się czegoś zrobić żeby chodził na w2k? jakieś dodatkowe biblioteki doinstalować albo coś?
  15. Tokarev

    Czy Wiedźmin bedzie grywalny na tym sprzecie?

    Czy w Wiedźmina (PC) będzie można zagrać na tym kompie? Parametry: Windows 2000 z service pack 4 Procesor: Pentium 4 3.0 GHZ Karta Graficzna: nVidia GeForce 6200 256mb ddr2 SM 3.0 Ram: 1gb Proszę o szybką odpowiedź;)
  16. Tokarev

    WiFi w SE k800i

    czy istnieje takie coś jak osobne WiFi które można podłączyć do telefonu? chodzi o SE k800i
  17. Tokarev

    SE Xperia x10 mini pro

    ładne zdjęcia, aparat bardzo dobrze łapie ostrość;)
  18. Tokarev

    Gry xD

    1.Wiedźmin 2.Risen 3.Arcania (Gothic4) lub GTA4 ;]
  19. Tokarev

    Piłeś , czy nie

    nie piłeś ruską wódkę 90%?;p
  20. Tokarev

    telefon nie dotykowy do 500zł

    ja mam k800i od 1,5roku i joy jest jak nowy... nigdy go nie czyściłem a do szanujących telefon nie należę;p
Top