Wyniki wyszukiwania

  1. Leilaila

    Wycena stron www

    na dzień 21 X 08: SZACOWANA WARTOŚĆ SERWISU 87 822,50 PLN 24 728,28 EURO 33 324,16 USD
  2. Leilaila

    Tester nicków ;)

    Emanuje z ciebie chęć do życia Masz dusze artysty (muzyka, grafika itp.) Chcesz być zauważany w swoim środowisku Jesteś dość delikatną osobą cóż, wszystko prawda :D
  3. Leilaila

    Stwórz swoje graffiti

    mało czcionek do wyboru, ale zabawa fajna :)) szkoda tylko że nie można powstałego graffiti zapisać do obrazka jpg lub innego ;( [oczywiście nie mówię o print screen bo o tym chyba każdy wie? :P ]
  4. Leilaila

    Kawały, Żarty i Dowcipy [Bez komentarzy]

    Dlaczego studenci w Warszawie podkopali się pod sejm? - Tez chcieli mieć piwnicę pod baranami. Co robi homoseksualista w szpitalu dla wariatów? - Rżnie głupa... Żona informatyka wysyła go po zakupy. - Kup parówki, a jak będą jajka, to kup dziesięć. Chłopina po wejściu do sklepu pyta...
  5. Leilaila

    O blondynkach

    Blondynka umarła i idzie se do nieba. Piotr zatrzymuje ją u bram raju i mówi: - Córko, duszyczek u nas full. Wiem że nie grzeszyłaś ale musisz przejść eliminacje. Odpowiesz na pytanie wejdziesz, nie - idziesz do piekła. - Rozumiem, proszę pytać. - Jak ma na imię Bóg? - Hehehe. proste: Święćsię...
  6. Leilaila

    Kilka pytań o karty.

    Witam, od niedawna jestem posiadaczką Motoroli K1, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć kilka rzeczy na temat tych kart pamięci? 1. W jakimś sklepie widziałam opakowanie z 3 różnej wielkości kartami, czy to są do komórek? 2. Jaka byłaby najlepsza karta na mój model telefonu? 3. Jeślibym kupiła jakąś...
Top