Wyniki wyszukiwania

  1. C

    JEŚLI KTOŚ JEST PEWIEN JAK MI POMOĆ I POMOŻE :) STAWIAM 10

    ...NokiaFREE Unlock Codes Calculator v3.10 Telefon sprawny, bezproblemu loguje się w sieci Orange. Gdy właczam go z karta innej sieci pisze nieważna karta sim. Gdy włączam go bez karty wchodzi w tryb offline. Po pierwsze...czy tym programem można zdiąc simlocka z tego moedelu telefonu a...
  2. C

    POMOCY ZALANA NOKIA e51

    narazie moi znajomi z plusa sie tym zajma ale jesli nie pomoze to chyba sprawdze ten sposob ... w każdym razie dzieki i piwo ..:)
  3. C

    POMOCY ZALANA NOKIA e51

    ...tak jak w temacie daje oznaki życia przez mróganie światełkiem i tyle mam na gwarancjii w playu ale tego nie uznaja w gwarancjii pisze że wszystko załatwia sie w serwisie w nokii prosze o pomoc i może orientacyjny koszt naprawy.... ogolnie co i jak .... PROSZE O POMOC STAWIAM...
  4. C

    Nie moge wysłać gier java POMOCY ..!!

    Bartekkk112 mam wlasnie też problem z Pc suit nie chce mi sie zainstalować ale pewnie przez to że nie mam ,,bardzo oryginalnej wersji" Xp ...podpinam komórke do kabla wyskakuje mi że znalazło Nokie e51 i wrzucam także nie używam żadnego programu co do Pc Suit próbowalem rózne wersjie...
  5. C

    X czy Y

    osiem REAL - barcelona (REAL ..:))
  6. C

    Nie moge wysłać gier java POMOCY ..!!

    ...tak jak w temacie ...mam Nokie E51 a gdy proboje wysłac gre pokzauje sie kounikat że plik jest chroniony?? co zrobić?? dzieje sie tak gdy proboje wysyłać przez bloototh i irda ale ja gry odbieram od kolegów spokojnie .
Top