Wyniki wyszukiwania

  1. M

    Sagemy

    Założę się, że większość osób, które negatywnie oceniły sagema nawet nie były jego właścicielem... Miałem dawno(1rok temu) sagema MyX5-2v... Bateria trzyma 7-8dni (to w nim najbardziej ceniłem), gry na niego faktycznie ciężko znaleźć, prosty w obsłudze...Ogólnie telefon dla osoby, która...
  2. M

    Sony Ericsson K800i [Opinie]

    Witajcie! Moja siostra chce zakupić telefon Sony Ericsson K800i Co o nim sądzicie?? Wiem, że ma dobry aparat(3.2MPX), ale podobno ma wadliwy joystick... Czy to prawda??? Pozdr.
  3. M

    telefon 5mpix?

    Faktycznie ma 5mpx!! Mój starszy miał taką przez 2miechy, do momentu, gdy mu ją ukradli :( Telefon SUPEROWY, tylko rozsuwana klapka z biegiem czasu zaczyna niefajnie "gonić" na boki... Podobno w nokii N95 8GB ta wada jest już usunięta... Pozdr.
  4. M

    Sony Ericsson K550i [Opinie]

    Ja też mam ten telefon od dwóch tygodni... Jestem z niego naprawdę zadowolony... Bateria trzyma długo (5-6dni) Jako telefon multimedialny "zżera" więcej baterii przy dzwonieniu niż przy kożystaniu z jakiejkolwiek aplikacji... Serdecznie polecam ten telefon... Pozdr. Mghyl :D
Top