Wyniki wyszukiwania

  1. I

    Przekręć nick usera wyżej!

    dasex69
  2. I

    Sony Ericsson W300i

    to i tak nie moje foto :D ale przezemnie robionee.. :P
  3. I

    POMÓZCIE MI Z SGH E250

    hym.. kolego chyba nie ten dział.. no ale pomogę.. pierw wejdź na stronę z danymi twojego telefonu i sprawdź rozdzielczość wyświetlacza swojego telefonu.. lub ściągnij programik który pokazuje rozdzielczość wyświetlacza twojego fona zamieściłam go gdzieś w aplikacjach.. potem zapamiętaj...
  4. I

    Aparat w S65 - tragiczny.

    ja polecam to co mówił Resho, żebyś poszukał czegoś w aplikacjach... lub pogrzeb w telefonie w ustawieniach aparatu i poprubuj ustawić konstrast,rozdzielczość... itp..
  5. I

    Sony Ericsson k550i

    widziałam jeszcze inne zdjęcia z k550... i powiem że jak na aparat jest dobry :) tzn. "wytrzymać się da"
  6. I

    Sony Ericsson W200i

    eeee... szczeże mówiąc nie masz ustawionego aparatu skoro tak twierdzisz.. ja mam w300i ustawiłam sobie aparat (rozdzielczość.. tryb..jakość) i robi lepsze zdjęca niz te tutaj pokazane... hyhy.. w innym topicu umieściłam... więc looknij... Minewra jeżeli chodzi o te zdjęcia co...
  7. I

    Sony Ericsson W300i

    no moim zdaniem spoczko zdjęcie :) :) ja robiłam z mojego SE w300i (0.3 mpx) (robione w średniej wielkości- już nie pamiętam jakiej.. xP skopiowałam z grona) (zasłoniłam twarz... )
Top